Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Már egy egész mikrobusszal is...

Már egy egész mikrobusszal is járnak rendőrök?

Figyelt kérdés

Ma mentem az utcán Debrecenbe és láttam egy szürke mikrobusz jött az úttesten, amire "rendőrség" volt írva. Tiszta olyan kinézete volt mármint a festése mint a kis 5 személyes rendőrautóknak, még megkülönböztető jelzés villogó is volt rajta.


A kis rendőrautókkal 2, 3 rendőr szokott járni, azonban amikor ez a mikrobusz ma ment az úttesten, láttam, hogy elől 2 rendőr űl hátrébb, egymás mellett, illetve egymás mögött foglaltak helyet a rendőrök.


Én úgy random, olyan kb. 8, vagy 9 rendőrt láttam benne.


Kerdésem az lenne, hogy már egy egész mikrobusszal járkálnak a rendőrök, vagy ez csak kivételes alkalom volt, vagy ezután gyakran járnak csapatostól? Ha -igen-, akkor ez miért van?


Arra gondoltam, hogy lehet bűnszervezetet mentek elfogni, akik sokan vannak bűnözők és sok rendőr kell, mert ketten-hárman félnek, hisz sajnos gyakori ma a rendőrtámadás, bogy rátámadnak a rendőrre és lehet sok rendőr kell oda, azonban tévedhetek is és gondoltam megkérdezem itt.


A megkülönböztető nem villogott, nem szirénázott, csak simán ment a mikrobusz.



2022. jún. 1. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem újdonság , és nem is ritka.
2022. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Japán Gulyás ***** válasza:
Nem csak mikrobusszal, vannak nagy Credoik is, mikor egy rendezvény biztosítására akár több száz rendőrt ki kell vezényelni akkor praktikus. A '80-as, '90-es évekből voltak még régen rendőrségi Ikuarusok meg csapatszállító IFA-k (a 2007-es forradalomról készült képsorozatokon láthatod őket), de igazából a 2015-ös migránsválsággal újult meg az igény arra, hogy ismét szükség lenne a rendőrségnek ilyen járművekre : [link]
2022. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!