Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg így van hogy ha...

Tényleg így van hogy ha valami kisebb kihágásért fiatal, kamasz korú magas rangú rendőri vezető rokongyerekét fogják meg az nem kap semmit?

Figyelt kérdés
Tehát közterületen vizelés, alkoholfogyasztás, csendháborítás ilyen apróságok, ha a delikvens kiböki hogy kinek a kicsodája, a kis utcai közrendőrök egyből elhúzzák a belüket ijedtükben?
2022. máj. 29. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg ugyanúgy büntetendő ő is, gyakorlatilag úgy van, ahogy írod, már ha a helyszínen be tudja bizonyítani.
2022. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így volt. A fejesek és rokonaik érinthetetlenek.
2022. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 árokpart ***** válasza:
Manapság már nem, sőt inkább kiszúr az ismerősével, esetleg rokonával vagy hozzátartozójával aki a tesületnél dolgozik. Továbbá az ilyen dologgal való hivatkozásokért még külön is megmeszelik, ha sokáig beszólogat még a befolyással való üzérkedést vagy vesztegetés gyanúját is ráhúzhatják.
2022. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 árokpart ***** válasza:
testületnél bocsánat be van a szemem egy kissé gyulladva és elgépeltem
2022. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 árokpart ***** válasza:
Úgyhogy kérdező ha netán nem elméleti a kérdésed és te lennél az a bizonyos kivételezett és visszaélést készülsz elkövetni, szerintem gondold meg kétszer is. Hidd el, hogy nem fognak attól meghatódni meg meghunyászkodni előtted, hanem úgy rádverik a bilincset, hogy meglepődsz. Már nem a 90-es években élünk.
2022. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Áltam már a szőnyeg szélén, mert bevittem "valakit", aki csuma részegen vezetett. És mi lett a vége ? 1,5 hét múlva másért kapott egy csekket. Utána már nem hívtak be. Vannak, akik félnek, ők még nem tudják, hogy nincs mitől. Ha minden jogszerű, szakszerű, arányos stb. akkor nincs az a vezető aki keresztbe tudna tenni. Persze egy "statér" sokan nem vállalnák be.
2022. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!