Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet bajom ebből?

Lehet bajom ebből?

Figyelt kérdés

Egy helyen lopás történt, én jártam aznap este ott a lopás estéjén, de rajtam kívűl nem egy-két személy járt még ott aznap este, hanem 50-70 személy. Csak ugye nekem volt sok hasonló lopásom és kérdezték a takarítőnőket, hogy jártam e én ott, mutattak neki fényképet. Azok azt felelték jártam.


Én e-mailben üzenetet küldtem, a rendőrségre, hogy önök biztos azt hiszik, hogy én voltam, ezt azzal nyomatékosígotta az egyik nyomozó kollégája, hogy odamondta nekem, hogy "Leszel te még gyanúsított." Es ez nem türhető.


Azt írtam, hogy sajnos Önöktől kitelik, hogy annyiért meggyanúsítanak, mert ott jàrtam, meg ugysn ioyen űgyeim voltak. Írtam, hogy amennyiben annyi alapján meggyanúsítanak, hogy én loptam, hogy csak ott jártam, meg hasonló ügyeim voltak, de semmi több és csak ennyi alapján meggyanúsítanak, akkor én Önöket megpanaszolom az ORFK-nál, a Központi Nyomozó Főügyészségnél, a Magyar Helsinki Bizottságnál és az Emberi Jogok Európai Bíróságánál. Ráadásul a médiába is feltehetem Önöket.


Ezt, hogy ezt így leírtam, lehet bajom belőle vagy csak röhögnek egyet, vagy lehet kifigyelnek civilben és megvernek?



2022. máj. 28. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*és helyett egy
2022. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkint nem érdekel levike a gyokerseged. Elmehets Strassbugba is.
2022. máj. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!