Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellopták az irataimat, most...

Ellopták az irataimat, most mit csinàljak?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyetemen voltam (II. szinten, kamera nincs), csak a bejáratnál, ami aznap felvett 500 embert. Na ezek közűl derítsd ki, h ki volt???. Kimentem a vécére és mire visszamentem, odalett a kihajtható irattartóm abban személyi igazolvány, lakcímkártya, tajkártya, adókártya, bankkàrtyám nincs. Szal odalett minden. Most jövőhéten menni kell a rendőrségre tanúkihallgatásra, ott a kis ablaknál elkérik a személyit, míg nem jön le a nyomozó, meg a nyomozó is elkéri az adatleíráshoz. Erre kellene a személyi, másra nem. Megvagyok nélkülük. Nem érdekel én nem teszek feljelentést, semmi ilyesmi. Jó, h nem a pénzem és telóm lopták el, nah azt mindig zsebben tartom:). Mit csináljak most, hogy menjek jövőhéten kihallgatásra, h nincs irataim? Máshvà nem is kell, ezér is hagy hidegen, de csak jó lenne, ha meglenne.

2022. máj. 5. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de, tegyél feljelentést, mert innét ha valaki gazemberkedik az irataiddal akkor védve vagy.
2022. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig alap, hogy ujra kell csinaltatnod, iratok nelkul hogy akarsz elni? Ezzel igazolod magad, koteles vagy magadnal tartani oket!


Raadasul hogy akarsz vizsgazni? Nalunk pl szemelyit kertek vizsgak elott. Diplomazni? Munkat vallalni? Akarmi? Gondolkozz mar egy picit.

Azt nem tudom a rendorsegen milyen kihallgatasra mesz, de ha azt jelentetted be, hogy elloptak az irataidat, termeszetesen nem fognak habzo szajjal ott allni, hogy mutasd be azt, ami nincs :D Kapsz egy papirt es azzal beballagsz szepen az okmanyirodaba es ingyen igenyled a hianyzo iratokat.

2022. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?

1. Tiltasd le a bankkártyát

2. Jelentsd a rendőrségen a dolgot

3. Csináltass újat

2022. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2022. máj. 5. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

+ áldozatsegítő központot keresd meg.


Regisztrálsz és segítenek gyorsabban új iratokat szerezni

2022. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!