Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha vádolni akarnak, nem...

Ha vádolni akarnak, nem erőszak, ha rákoppintanék az asztalra?

Figyelt kérdés

Ma délután telefonon idéztek a Szegedi rendőrkapitányságra. Az illető azt mondta, hogy tanúkihallgatás lesz, meg majd beszélünk. Tiszta vagyok most már, sajnos 16x voltam büntetve.

Nem tudom mit akar, viszont nehogy vádolgassanak.

Ha kihallgat normálisan, nincs gond, de ha valamit rám akar húzni, akkor ha felállnékk és nem rácsapnék, hanem két kézzel rátenyerelnék az asztalra, de hogy a "csapp" hang hallana, nem vennék hivatalos személy elleni erőszaknak? Amúgy el szeretném ezt a szitut kerűlni.



2022. máj. 3. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Közben erélyesen ránéznék a rendőrre.
2022. máj. 3. 21:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd a te fejedre lesz rákoppintva, szegedi zaklató.
2022. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Levike, meg sem mersz nyikkanni a rendőrőrsön. Ha megcsinálod szépen visszaültetnek, aztán három jobbhorgos után megbilincselnek.
2022. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Levike nem kéne megemelni a gyógyszeradagodat? Kezdesz nagyon elszakadni a valóságtól. Kéne 2-3 hét a zárton megint.
2022. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Őrizet szegedi zaklató, és irány márianosztra
2022. máj. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ennél kifinomultabbak a módszereim, ha ráakarok ijeszteni a kék ördögökre!


Csak az a borzasztó, hogy sosem jönnek rá, ki csesztetni Őket!


Üdv:

A VALÓDI szegeden zaklatós!

2022. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!