Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből mi lehet?

Ebből mi lehet?

Figyelt kérdés

Van egy homokos kolegám akivel haragosi viszonyban vagyunk.

Azt állítja, hogy én létre hoztam egy kamu profilt a PlanetRomeon róla és írkáltam a nevében más meleg férfiakkal.

Erről fényképei vannak, a profilról meg egy chatelésről, maga a chatelő szte nem lehetett más csak egy munkahelyen belüli ember...

Tegnap bement a rendőrségre és feljelentést tett, amennyire tudom ez zaklatásnak minősül...

Gondolom én leszek az 1. számú gyanúsított, mire lehet számítani?



2022. márc. 31. 12:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A profilhoz semmi közöm, hozzá tenném!
2022. márc. 31. 12:03
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit aggódsz. Egy vádat be is kell tudni bizonyítani.
2022. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában vagyok, hogy egy bírósági vádemeléshez ez édes kevés...


Azt, hogy a profilt mi célból hozták létre illetve, hogy ki, azt nem tudni.


Viszont az előfordulhat, hogy a rendőrség majd előállít, lefoglalja a 60 ezer ft-os telefonomat illetve akár őrizetbe is vesz??

2022. márc. 31. 12:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyíték nélkül nem foglalnak le semmit.
2022. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez úgy működik, hogy a rendőrség a szolgáltatón keresztül lenyomozza milyen készülékről léptek be a profipba, ami nem nehéz.

Készülék vásárláskor a regisztrációnál a neveden kívül feljegyzik a MAC címét a készüléknek így összekapcsolható a tulajdonossal.

Tehát a valódi tettest kapjak el.


Ha zaklatasnak érzed, amit csinál jelentsd fel.

2022. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A tanú vallomások lehetnek bizonyítékok?


Sajnos a kolegák az Ő pártját fogják :(

2022. márc. 31. 12:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kollégák hamisan tanúznának, ami bűncselekmény. Ezt meghallgatáskor el is mondja mindig a nyomozó. Kizárt hogy ezután valakinek poénból lenne hozzá kedve rólad kamut állítani.
2022. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

"Akkor a kollégák hamisan tanúznának, ami bűncselekmény. Ezt meghallgatáskor el is mondja mindig a nyomozó. Kizárt hogy ezután valakinek poénból lenne hozzá kedve rólad kamut állítani."


Kitelik tőlük hamisan tanúzni.


20 évig voltam rendőr. Sok mindent láttam, olyat is, hogy bilincsben vitték el a kollégát a szolgálatból.

2022. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

10!


Bármi lehet... meg a hamis vádnak meg hamis tanúzásnak mi ereje van?


2018-ban feljelentettek hamisan rágalmazásért, a Bíróság 2019-ben felmentett, eleve nem tett feljelentést a bíroság és én hiába tettem feljelentést, a válasz az volt a megyei rendőrségtől, hogy jogosan feltételezte a feljelentő, hogy én lennnék az elkövető....



Sztem simán megtudnak most is hurcoltatni, hatóság függö, hogy ebbe mennnyire akar belefolyni.


Annyit tehetek most, hogy az adott munkahelyről lekoccolom

2022. ápr. 1. 09:43
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!