Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tud évekig áldozatokat...

Hogyan tud évekig áldozatokat szedni egy snuff film készítője?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet az, hogy nem téved olyan oldalakra senki, aki tudna, és akarna is tenni ellene?

Sokan nagy összegeket fizetnek a készítőknek, mégsincs senki, aki valamilyen módon le tudná követni annak a pénznek az útját?

Érdekesnek tartom, hogy elég sokan gyártanak ilyen tartalmakat, olyan is van, aki évtizedekig tudja szedni az áldozatait, mégsem derül fény a személyazonosságára.

A police.hu-n jelenleg több, mint 12ezer eltűnt személy van, köztük olyanok is, akiket már legalább 10 éve keresnek. (Fiatalabbak is vannak köztük)

Ha nem is a snuff filmeket vesszük példának, valakinek gondolom feltűnik, hogy a szomszédjában efféle dolgok történnek, vagy hogy egy adott környéken több ember tűnik el. Meg nyílván rakni kell valahova őket a film felvétele után (pl. erdőbe elásva). Ott hogy nem találja meg senki?



2022. márc. 24. 20:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem magyarországon történnek a felvételek, azért hoztam fel a police.hu-t, mert elképzelhetőnek tartom, hogy magyar áldozatai is vannak a műfajnak
2022. márc. 24. 20:48
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
Hát nem tudom én a magam részéről nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy olyan gyakori lenne ez a jelenség, vagy hogy Magyarországon annyira elterjedt lenne, azt meg, hogy valaki hogy ússza meg az ilyesmit évtizedekig csak úgy tudom elképzelni, hogy a rendőrség képtelen összekötni a nyomokat, így nem is találják meg az elkövetőt, vagy az elkövető gyakran változtatja a lakóhelyét pont azért, hogy nehezen legyen lekövethető.
2022. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!