Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség megválaszolja...

A rendőrség megválaszolja kérdésem?

Figyelt kérdés

Van még dolgom, de nemsoká bemegyek (7, fél 8 körűl) a városi kapitànyságra és megkérdezem, hogy önök köröznek engem, mert ha igen, állok, akkor itt vagyok?

Gondolom a portás fegyveres őr hívja majd a járőrparancsnokot, hogy gyertek már itt van egy úr és kérdezi, hogy körözik-e.


Csak azért kérdezem meg, mert ma egy rendőrautóból kiszólt az egyik rendőr, hogy köröznek. Szerintem vicc, mert akkor elő is állítottak volna, de mivel ilyennel nem viccelődünk, bemegyek és megkérdezem.

Ha igen, akkor úgysem engednek el, ha nem, akkor elengednek.


Jó ötlet, hogy bemegyek és megkérdezem, utánajárok a dolognak?



2022. márc. 7. 16:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Na voltam 20:00, 20:10 körűl.

Bementem és a fbö portásnak elmondtam mi a szitu, azt mondta, hogy uram, nem lehet, hogy közteresek voltak, és félreértett valamit, mert ha körözik, nyomban előállították volna. Biztos nem körözik. Mondtam, köszönöm akkor. Azt mondta, hogy de utánanézetek, már akkor nézzünk utána, azt mondta, személyi igazolványt kér. Odaadtam és bevitte a járörparancsnoknak vagy, mittom én, aki a járőrök főnöke, aki bent van egész munkaidőben. Mondta a portás, hogy foglaljon helyet. Helyetfoglaltam és közbe egy civilruhás nyomozó jött ki, akit én nem ismerek, sosem hallgatott ki és azt mondta, hogy "Maga kicsoda is?, mondtam a nevem, erre azt mondta, hogy "És mit keres itt a rendőrségen." Elmondtam neki, hogy mit. Azt mondta, hogy ő azt nem tudja, hogy köröznek-e csak ha belenéz a rendszerbe. Mondom a kollégája már azt csinálja. Erre más dolga lett, mert pont 3 cigányt hoztak be, akiket valami verekedés miatt hoztak be, de 3 külön járőrautóval és azokkal kellett foglalkoznia.


Kis idő múlva egy "Plásztán Attila nevű" nagy kutya kijön és visszaadta a személyim és mondta, hogy senki nem körözi. Mondom jó köszönöm.

Mondtam mondja már meg azoknak a két járőrnek, akik ma délelőtt a Szent Anna utcán ezzel viccelődtek, hogy ilyennel ne viccelődjenek. Azt mondta, hogy máris felhívom őket, és megmondom. De nevetve mondta és magát le is buktatta, mert nem tudja megmondani nekik, mert azok már nem voltak este 8-kor szolgálatba, mert 7 kor váltás van és a nagyfőnökrendőr is északás. Hacsak fel nem hívja otthon őket. De utóbbit nevetve mondta. Szerintem kiröhögött, hogy ilyenért bementem, nem értem fel ésszel, hogy csak vicc lehetett, mert ha köröznek, azonnal előállítanának és képes voltam bemenni ezért.

2022. márc. 7. 23:12
 12/19 anonim ***** válasza:

"mert ha köröznek, azonnal előállítanának és képes voltam bemenni ezért."


Így van. Most már ezt is tudod. Pedig látod, írtuk is válaszban. De mégis bementél a semmiért.

Vond le a tanulságot és feküdj le aludni.

2022. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Még a Mcdonalds-ba vagyok, kajáltam. Most megyek haza a 23:40-es 46E jelzésű busszal. Otthon még fentvagyok és majd 2 körűl fekszek, reggel 8 körűl kelek. Ha minden igaz.
2022. márc. 7. 23:22
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem micsoda egy szobanyövény vagy te kérdező
2022. márc. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Mit értesz azalatt, hogy szobanövény vagyok?


Mondd el, nem tudom, mert hülye vagyok.

2022. márc. 8. 12:20
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem hülye vagy, hanem beteg. Mentálisan. (Ezt ne sértésnek vedd, hanem azért mondom, mert úgy tűnik, egyáltalán nincs betegségtudatod).

Nincs gondviselőd, aki eltiltana az internettől, vagy odafigyeljen rád, nehogy butaságot csinálj utcán? Hogy ne kövess el bűncselekményt és te se legyél később bcs áldozata, és ne járkálj be a rendőrségre?


Személyiségzavaros, deviáns emberke vagy, és kezeltetned kéne magad. Terápiára járni, és szedni a gyógyszereid, különben előbb-utóbb az IMEI-ben fogsz kikötni, vagy a hullazsákban. Ezt akarod?


Légyszi ne küldj privát levelet, nem érdekel engem az hogy hány órakor melyik tömegközlekedési járattal mentél a Dr. Akárkihez és hogy miről beszélgettél! Csak tégy meg annyit magadért, anyukádért és az öcsédért, hogy igyekszel nyugton maradni!

Szállj le az internetről, mert a Gyakorikerdesek már függőséget okozott neked!

Minden jó szándékból írom ezeket. És nem kérek privátot.


Értelmezd a fenti mondatokat, igyekeztem egyszerűen és érthetően fogalmazni.

2022. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez levike akkor
2022. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy beteg vagyok, szedem is a gyógyszeremet napi 8 gyógyszert szedek.


De lehet a rendőrök is hülyének néznek, mert amikor tegnap vtam bent a rendőrségen, amikor a járőrvezetővel beszéltem, mondta, hogy én olyan furcsán beszélek, lassan és míg beszélek nagyon furán végig a szemébe nézek, de valahogy furán és ahogy beszélek éntőlem meg lehet ilyedni.

Nem értem miért mondott ilyet a jàrőrvezető.

2022. márc. 8. 21:59
 19/19 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért mondana ilyet egy ember. Főleg egy rendőr, aki tanulja is a kiképzőben, hogyan kell és illik kommunikálni egy állampolgárral.


Nem akarom elhinni, hogy bárki mondana ilyet miközben a másikkal beszélget, hogy "maga olyan furcsán beszél, lassan és míg beszél, nagyon furán végig a szemembe néz, de valahogy furán, és ahogy beszél magáról meg lehet ijedni."


Ilyet GONDOLhat az ember, de NEM MONDJA KI. Főleg nem egy rendőr.

Ez a sztorid hihetetlen és értelmetlen.


Gondolj bele, ha egy átlag ember, vagy akár te bemegy\bemész a boltba. A kasszás pedig felénk, óvatosan nyomja a gépen a gombokat, akkor neked\bárkinek az az első, hogy "maga olyan furcsa arcú, sose néz a szemembe, nem beszél, csak mutatja az ujjával hova érintsem a bankkártyát és még a lábát is keresztbe teszi a szék alatt".


Ilyet nem mondunk ki szavakkal, mert nem életszerű!

És úgy gondolom, a rendőr sem mondott semmi ilyet, csak te képzeled be, hogy erre gondolt, és ahogy visszaemlékezel, úgy emlékszel, mintha kimondta volna.

Ezért kell 8 féle gyógyszert szedned. Érted?

2022. márc. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!