Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet, hogy nem kell visszamen...

Lehet, hogy nem kell visszamenni a börtönbe arra a 3 és fél hónapra?

Figyelt kérdés

Egy lopási ügyemért első fokon 1 év 6 hót kaptam, de ebből leűltem 8 és fél hónapot letartóztatásban. Ma a testvérem találkozott egy volt nyomozóval, aki már nem dolgozik a városi kapitányságon, hanem egy másik civil cégnél technikai igazgató. Ennél a volt nyomozónál volt régen a sátorlopási ügy. Mivel tesómat is többször kihallgatta ismeri a tesómat és ma a tesóm az egyik ismerőséhez ment és találkozott ezzel a volt nyomozóval. A volt nyomozó kérdezte tesóm, hogy a bátyja, MÁRMINT ÉN, hogy van)? Tesóm felelte, hogy jól van, kint van. Azt mondta a volt nyomozó, hogy "tudom".


A testvérem kérdezte tőle, mivel 1 év 6 hóra ítéltek elsőfokon és hogy mivel voltam 8 és fél hót letartóztatásban és még így 9 és fél hó van hátra, de sz összesből, ha kivonjuk a 2/3 kedvezményt, pl. jó magaviselet így csak 3 és fél hónapra kellene visszamenni. És a testvérem kérdezte tőle, hogy vissza kell még mennem arra a 3 és fél hónapra, és a volt nyomozó azt mondta, hogy "Hát, ha jól viselkedik a bátyja, lehet nem kell visszamenni. Azt is mondta a tesómnak a volt nyomozó, hogy "De nem úgy vennénk észre, hogy jól viselkedik, mert ahonnan korábban lopott, egy olyan edzőterembe visszament a multkor, ahonnan az edző megkérte, hogy fáradjon ki." Azt is mondta a volt nyomozó, hogy ő a korábbi munkájából kifolyólag ( mármint a rendőrség) sok mindent tud. Ráadásul egy sportklub akadémiának lett a technikai igazgatója.


A fentebb leírtak alapján -miszerint a nyomozó azt mondta a testvéremnek, hogy ha jól viselkedek lehet nem kell visszzamenni a börtönbe-, igaz ez vagy nem?


Csak azért kérdezem itt is meg, mert ő csak nyomozó volt, nem jogász és, itt lehet van, aki jobban tudja.


Mindezek alapján, ha jól viselkedek lehet nem kell visszamenni a börtönbe és letudják ebbe a 8 és fél hó bentlétbe?


Lehet ilyen?



2022. márc. 5. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Múltkor azt írtad ide, hogy elismered a hülyeségeket amiket elkövettél. Akkor most miért is akarsz kilógni a felelősség alól, hm?

A jóisten is tudja, hogy hol a helyed, ezért küld oda, ahová való vagy fiacskám.

2022. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A jóisten lefogja ültetni veled a büntetésed levike.

Bár nem is értem mit aggódsz ezen. A rablásért ugyis éveket fogsz ülni. Akkor már az a 3 hónap nem mindegy?

2022. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Legjobb lenne ha a böriben dögölnél éhen :)
2022. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ügyészasszony sem maradhat ki...
2022. márc. 5. 18:46
 5/9 A kérdező kommentje:

3.

Előzetesben a Debreceni bv.intézetben pár őr engem nagyon csípett, mert magyar vagyok, jól viselkedtem, tisztelettudóan és adtak olyan nagy csajka kaját, hogy volt mikor egyszerre nem tudtam megenni.


Ezenfelül a reggeli vacsora is jó volt, szinte minden héten kaptunk narancsot stb.

2022. márc. 5. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Mész vissza a sittre Levike, rád fog rohadni a műanyag lakat.
2022. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ott nincs műanyag lakat, hanem fémből van. A műanyagot össze lehet törni, a fémet nem🙂 Idióta!
2022. márc. 5. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

A műanyag meg évmilliók alatt bomlik le. Erree szokás mondani, hogy "rohadjon rád".

Tetszik érteni?

2022. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem lakat kéne neked Levike hanem egyszerűen behegeszteni a zárat.
2022. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!