Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Bűnügyi alosztályvezető...

A Bűnügyi alosztályvezető privát számon hívni valakit?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt egy "PRIVÁT SZÁM" kiírással volt egy nem fogadott hívásom.

Lehet a rendőrségről hívtak, ha onnan, sejtem, miért.

Noha a városi kapitányságon nincs már ellenem ügy folyamatba, mert bírói szakba van az ügy, volt egy kérdésem e-mailen a rendőrség felé, nem válaszoltak, szóvá tettem ismétce-mailen, hogy miértcnem válaszoltak, majd tegnap elengedtem ismét egy e-mailt, hogy mi az amiért nem válaszolnak és egy -szerintem nem-, de lehet -szerintük- egy nagyon gyerekes dolgot is írtam az e-mailbe, amit olvasva, lehet nagyot röhögtek, de lehet nem.


Az én elképzelésem az, hogy lehet a rendőrség hívott.


Tavaly és azelőtt, ha hívott a rendőrség mindig egy 30-as mobilszámot írt ki, a nyomozó ugyan vezetékesről hívott, a rendszer generált egy mobil számot. Most viszont tiszta privát szám volt. Lehet azért, mert most nem a nyomozó akart hívni, hanem az alosztályvezető és meg akart kérni, hogy a beosztottjainak ne küldjek hülyeség üzenetet, ne raboljam az idejüket és ezért volt tiszta privát?



2022. márc. 3. 20:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Helyesen a kérdés:

A Bűnügyi alosztályvezető privát számon SZOKOTT hívni valakit?

2022. márc. 3. 20:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike-Levike......lehet csak a Márkizaj hívott kampányszöveggel
2022. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mert az e-mail végén azt írtam, hogy "Hazafelé tart a több mint másfél éve Kínában kóborló elefántcsorda. A csorda nagy feltehetően élelem hiány miatt indult útnak. Kína azon kevés helyek egyike, ahol a vadon élő elefántpopuláció nő a sikeres fajmegőrzési erőfeszítéseknek köszönhetően. Egyedszámuk fél évszázad alatt csaknem megduplázódott."


Ezt azért írtam a végére, mivel ismerem a nyomozókat, ők is engem és, hogy valami jót is írjak.

2022. márc. 3. 20:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Látom ma sem vetted be időben a bogyóidat.
2022. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, szokott.
2022. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Huh de nem dolgoznék azon a kapitányságon. Ez a levike tényleg nagyon súlyos
2022. márc. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mivel ügyész vagy és békéscsabai, te a Békéscsabaj Járási Ügyészségen dolgozol.
2022. márc. 4. 11:30
 8/13 A kérdező kommentje:
*Békéscsabai
2022. márc. 4. 11:31
 9/13 anonim ***** válasza:
És még látnok is. Hihetetlen!!
2022. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ő írta egyszer nekem privátba.

Azt írta, hogy ő dr. Kujbus Mária, 51 éves, Békéscsabán lakik és a Békéscsabai Járási Ügyészségen dolgozik mint ügyész. A Fellebbviteli Főügyészségnél. Ő írta anno privátba. Nem is értem, hogy valaki miért ír ilyeneket privátba magáról. Ez nem az az oldal.

2022. márc. 4. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!