Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a menete annak, ha valakit...

Mi a menete annak, ha valakit megerőszakolnak és feljelentést tesz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mire számíthat az áldozat? Kell menni a bíróságra elmondani, hogy mi történt stb? A rendőrségi feljelentés már megtörtént, az elkövetőt előállították. De hogyan tovább? És mit kap az elkövető? Letöltendőt , akkor is, ha bűntetlen előéletű? Hol tudnék ezeknek utána nézni?

Köszi


2022. febr. 10. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, megvizsgál ott alul és csatolja a szakvéleményt hogy történt-e valami.
2022. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént. Engem az ezek után történő dolgok érdekelnek. Kell-e menni bíróságra újra elmondani mindent, stb.
2022. febr. 10. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen kell, akkor is ha azt hozza ki hogy tényleg van nyoma a dolognak, akkor is ha azt hogy nincs nyoma.


A helyzet az hogy jó eséllyel ha bekamuztad is hogy megerőszakolt akkor is lecsukják.


De bíróságra mindenként menni kell.

2022. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A látlelet alapján elég nehéz lenne bekamuzni… de azért köszi a kedves hozzáállást.
2022. febr. 10. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Nem azért írtam mert feltételeznék bármit is csak a tényt miszerint tök mind1 hogy bekamuztad vagy sem így is úgyis lecsukják, illetve így is úgyis bíróságra kell menned.


És amúgy nincs mit.

2022. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez komoly utolsó??


Csak mert engem fenyeget egy cigány nő, hogy össze tépi magát és bemegy a rendőrségre feljelenteni szexuális zaklatásért...

A 100 tagú cigányzenekar meg tanúskodik Neki.

2022. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os Simán előfordulhat.


Főleg ha van annyi esze hogy azt mondja mondjuk 1 héttel ezelőtt csináltad, akkor kész vége a dalnak.

2022. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!