Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek jár valamiféle...

A rendőröknek jár valamiféle albérlet-támogatás?

Figyelt kérdés

Még nem döntöttem el, lehet hogy rendőr szeretnék lenni. De Kérdés, ha az ember lakhelyétől távol kell szolgálatot teljesítenie, teszem azt a határon pl., valamiféle támogatást kapnak lakhatásra? Vagy hol szállásolják el őket?


Csak mert egy átlag rendőr olyan 180 körül keres ugyebár. Egy albérlet meg 80+rezsitől kezdődik azaz olyan 120 körül cakpakk. De akkor még nem evett, nem fizetett telefonszámlát, nem ruházkodott stb.



2022. jan. 18. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Legyél,aztán kapd el levikét.
2022. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Mire?


Akkor vagy mindenki kap támogatást vagy senki. Ez már nem a Kádár rendszer.


Üdv: Columbo

2022. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Katonák kapnak de én pont azért nem kaptam, mert távol lakok a munkahelyemtől.
2022. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Semmi.

Semmi. Elégedjenek meg azzal amit kapnak.

Mert elmegyek a városi kapitányságra és viszek neki egy lufit, azt kösse fel a nyomozó az irodába a plafonra. Ha mennek az ügyfelek kihallgatásra, hadd rőhögjenek egyet.😂

2022. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szolgálati lakást, lakástámogatást, vagy apartmant kapnak.

Ezek egy-ötfős lakások, vagy lakásrészek. Utóbbi alatt olyat értek, ami 1-2 ágyas, konyha nincs, csak háló+fürdő. Ilyen van néhány KR-nél, 20 ezer forint havonta. Nagyobb lakás már 30-50 ezer forint, de közel sem 100 ezer, mert ezek szolgálatiak, az állomány tagjainak részére van fenntartva.

2022. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

"de közel sem 100 ezer, mert ezek szolgálatiak, az állomány tagjainak részére van fenntartva"


De szépen hangzik ez leírva. Mese habbal.

2022. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősön déli határhoz közeli településen kisebb szállodákban dolgozott. Elmondása szerint náluk voltak elszállásolva turnusokban a határt védő rendőrök, katonák.
2022. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1-es, nem tudom ki az a Levike, de sajnos nem is érdekel!


2-es, azért ez nem így van. Ha kitalálják hogy neked az ország másik felében a lakásodtól fényévekre kell dolgoznod, azért szerintem úgy fair ha kapsz segítséget valamilyen formában.

Ez nem arról szól hogy te döntöd el hol dolgozol, oda mész ahová küldenek.


4-es, marhára poénos vagy. Ja, nem.


5, neked köszi!


Azért volt a kérdés, mert nem tudom elképzelni, hogyan él meg egy átlag járőr/határrendész stb abból a cirka 180e-ből, ha még a lakhatását is neki kellene állnia. Márpedig ha valahova vezényelnek laknod kell valahol. Enned is. Telefonszámlát fizetni. Öltözködni. Stb.

2022. jan. 18. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!