Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűnismétlés veszélye miatt,...

Bűnismétlés veszélye miatt, hogy nem maradtam tovább letartóztatásban?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy még jó, hogy nem maradtam, hisz örülök, hogy kijöttem, csak érdekel.


A vádiratban, amennyiben előkészítő ülésen beismerek, lemondok a tárgyalásról úgy 1 év 6 hó börtön fokozat volt az indítvány.


Mdgjegyzem az ügy halmazatba 4 és fél évig terjedő szab.vesztéssel büntetendő max.


Beismertem és lemondtam a tárgyalásról és ítélet született. Az ügyészi indítvánnyal egyező 1 év 6 hóra ítéltek.


Fellebbezt egyhítésért és az ügy nem jogerős, majd az előkészítő űlés végén dönteni kellett a letartóztatás helyzetéről.


Meglepődtem mikor az ügyész mondta a bírónak, hogy totábbra nem indokolt a letartóztetás. Ugye én is az ügyvéd is ugyanezt kérte és a bíró szabadlábra helyezett.


Szökés, elrejtőzés és bűnismétlés miatt voltam letartóztatásban, de ugye 1 év 6 hót kaptam, amiből letartóztatásban 8 es fél hót ültem, így még majdnem egy év amit űlni kéne, de nem kell, mert a kedvezmény kejön és kb.3 hónapra kell bemennem ha helybenhagyják.


Emiatt a szókés nem á fent, de azt mindenki tudja, hogy a bűnismétlés fennáll, mert 6x voltam büntetve, egy rablási ügy máshol most is folyamatba van ellenem, tehát úgyis tudják, hogy a bünismètlés fennáll, mert hiába mondom, hogy nem lopok többet, ezt úgy sem hiszik el.


Ügyhogy a bünismétlés àllt cssk egyedűl fent, de csak azért nem tartottak már ott. A szökés elrejtőzéstől tartottak.


Bűnismétléssel, csak azzal az egy indokkal, hogyhogy nem tartották fent tovább a letartóztatást?


Sokan mondták, hogy a bírói gyakorlat szerint egyedűl búnismétlésnél nem szokták fennttartani, általában hozzá kell még jönni valami más különös oknak is.


Igaz ez?



2022. jan. 18. 11:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2022. jan. 18. 11:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Levike mert te sosem ismételsz bűnt. Makulátlanul tiszta vagy és ártatlan.
2022. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De mindent elismetrem. A békéscsabaiba van a tagadás a mai napig.


Higyjétek el a börtönbe 2021.augusztus 9-én délben valami megfogott, hogy imádkoznom kell, meg kell fogadnom, hogy többet nem lopok, be kell tartanom és a Jóisten kivisz.


Akkor az Isten már tudta, hogy még egy párszor meghosszabbítanak, de majd 2022 jan. 13-án kivisz a börtönből. Ő már ezt augusztusba tudta.


Ez igaz. A börtönben megtértem, lelkészhez jàrtam, kaptam tőle Bibliát és.


Most nem szórakozásból írom ezt, tényleg ez történt, hogy megtértem.

2022. jan. 18. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én napvallású vagyok.
2022. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én református.
2022. jan. 18. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos.


A valós letartóztatási ok az volt, hogy a VÁRHATÓ ítélet mértéke (4,5 év) akkora volt, hogy tartani kellett a szökéstől és elrejtőzéstől. Kaptál másfél évet ami nem számít soknak

A másodfok igazából csak formalitás, helyben fogja hagyni tárgyalás nélkül.

Ha nem vonulsz be az az ügyet már nem húzza el, tehát mehetsz isten hírével.


Ennyi.

2022. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Levike,te szabad vagy,nem korlátozhat senki
2022. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már BV-ben is k1faszultak tőled, még jó hogy nem maradtál letartóztatásban. Örülnek, ha nem látnak.
2022. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Levente, azért engedtek el, mert az előzetes azt jelenti, hogy ítélet nélküli rab...


Te meg már kaptl ítletet, amiben majd egyszer kapod a behívódat, addig meg élvezd a szabadságot és ne lopj, mert nincs értelme!

2022. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!