Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Börtönõri képzés, hogyan...

Börtönõri képzés, hogyan zajlik? Tovább.

Figyelt kérdés
Szóval megvan minden orvosi papírom, erkölcsi orvosik pszichológiai stb. Most 1 hónapos képzés oktatás kezdõdne Budapesten. Ott elszállásolnak minket. Az lenne a kérdésem hogy a képzési idõszak alatt mi milyen jogviszonyban lennénk? Kapunk rendes fizetést? Családos vagyok és munkanélkülin keresztūl toboroztak be, csak ezt nem tiszta még a képzési idöszak alatt milyen juttatásokat adnak? A feleségem gyesen meg albérletbe vagyunk, napi bejelentéssel meg feketén dolgozok csak ha pestre kell mennem akkor ez a pénz kiesik ezért lenne fontos.

#rendőrség #börtönőr #Rendvédelmiszervek
2021. dec. 27. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erről miért nem az illetékeseket kérdezted meg, mielőtt elkezdted a tanfolyamot?

Az sem lehet utolsó szempont, hogy hol lesz munkalehetőség bár ebben segíthet, hogy albérletben laktok.

Ismerek olyat, aki börtönőr volt, és azért hagyta ott, mert át akarták vezényelni egy másik börtönbe, ami 200 kilométerre van... A börtönőr hiány miatt ilyen is előfordulhat.

2021. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd a fenébe!
2021. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elvileg debrecenbe lesz a munka az nem gond. 20 km re lakok.

Csak a legeslegelején kérdeztem hol lesz a képzés mert lakóhelytöl messze nemtudom vállalni mint budapest. Azt mondta nem veletlen se, csak debrecenbe lesz, söt a pandémia miatt valszeg online képzés lesz. Ezt mondta 2 hete. A képzés alatt fizetés is jár. Ma hív hogy szerdán hajnalba menjek be a birósághoz indul a busz pestre a képzésre 1 hónap. A szállás ingyenes kajára napi 400! Forintot adnak. Fél perc csend után tudtam megszólalni hogy 2 hete teljesen másban egyeutünk meg. Momdta is hogy bruttó 280at kapok. Erre semmi.

Az meg csak pláne hogy eddig kb 70ezer forintomba kerūlt a sok buszozgatás, kocsim nincs, petre bemenni pszichológiai tesztekre. Millió orvosi papírokat beszerezni idõre!! Amiért szinte mindegyikért fizetnem kellett pl 15ezer forintot fizettem egy vérkép papírért csakmert rendvédelmi szerveknek kell. Lefizetések a 2 hónapos várólisták miatt van röntgenre fogászatra szemétre urulógiára, pszicihiátriára. Erkölcsi bizonyítvány, kötelezõen védõoltás felvétele mert anélkül nem is indulhatok a képzésre holott nem is akartam oltást felvenni, de csak felvettem. Erre ma 360fokos fordulat.

2021. dec. 27. 21:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak ha képzés alatt tényleg nem fizetnek akkor bukta. Csak ezt az elején is közölhették volna még a toborzáson a munkaügyiben.
2021. dec. 27. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mondtam neked, hogy hagyd a fszba.

Ritka ganéj társaság.

2021. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a képzés nem 1 hónapos, hanem több. Lövészet, intézkedés taktika, bv jogi ismeretek, önvédelmi oktatást stb. Emlékeim szerint 6 hónapos a képzés. Az 1 hónap még viccnek is rossz. Egyébként, azt hiszem, hogy munkavállalóként vagy foglalkoztatva, amíg fel nem szerelsz de az a biztos ha megkérdezed. Képzés alatt szerintem minimálbérnél többre ne nagyon számíts. Egyébként, ha jót akarsz magadnak felejtsd el a képzést. Hidd el szebb lesz úgy az életed.
2022. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvileg 3 hónapos elmeléti oktatás amibõl 1 hónap budapesten van. 3 hónap gyakorlati. Vállaltam. 230nettót igértek. Elvileg körletfelügyelõ leszek a legszívósabb meló. Nekik van fegyverük? Körletfelügyelöknek?
2022. jan. 3. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak bilincs, gumibot meg esetleg gázspray. Készülj fel, mert tényleg kemény lesz. Mivel te leszel a friss husi, sokan be fognak kóstolni a rabok közül. Kemény menet az elején kivívni a tiszteletet. Mindenesetre sok sikert és kitartást.
2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!