Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen esetben mit lehet tenni ?

Ilyen esetben mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

Megmérgezték a kutyáimat és a rendőrök kijöttek helyszínelni . Majd mintát vettek a kutyák hányadékából és elvitték a testeket bevizsgálni . A helyszínen megállapította a kirendeld állatorvos hogy olyan anyaggal mérgezték meg őket ami szétmarta a nyelőcsövet és a nyálkahártyát . A rendőrség szerint ez nehéz fém mérgezés volt biztos nyalogattak valamit...


Magán utón egy valag pénzért bevizsgáltattam én is a hányadékot a rendőrség hanyagságától tartva , teszem hozzá nem alaptalanul . Megáléapították hogy egy Insecticide 2000 nevű rovarírtó volt a hányadékban ami a szétmart nyálkahártyákra és a többi tünetre is mind stimmel . Visszamentem a rendőrségre a szakvéleménnyel ahol is kinevettek .


Jó tudom hogy két kutyáért nem fognak felforgatni mindent de tudom ki volt az mert csak az adott személy munkahelyén van ilyesfajta rovarírtó.


Tegyek panaszt hogy még egyszer kiröhögjenek vagy mit lehet ilyenkor tenni ?


2021. dec. 13. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tettél feljelentést. Megkapták te szakvéleményedet is, meg a kirendelt állatorvosét is. Mit jelent az hogy kinevettek? Mellőzd kérlek az ilyen hatásvadász, drámainak szánt szófordulatokat. Befogadták a feljelentést? Visszadobták? Mit mondtak, most nyomoznak vagy várnak valamire? Megmondtad nekik, hogy kire gyanakszol?
2021. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg a “szakvélemény” nem szakvélemény. Így megértem miért röhögtek ki. Én is ezt tettem volna.
2021. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írásban add be a szakvéleményedet, majd úgy hogy komnkrétan ne gyanúsíts senkit, mint adalék információ írd le nekik amit tudsz. Ha kinevetnek, kérd át elfogultság miatt más kapitányságra az ügyet.
2021. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne drámázz, írásban leadod a szakvéleményt és majd a sértetti meghallgatás során elmondod hogy szerinted ki lehetett az elkövető. Bizonyítani viszont elég nehéz lesz... ha az általad feltételezett elkövető kitart és nem dalol akkor az életben nem verik rá. Az hogy a munkahelyén van ilyen peszticid semmi sem bizonyít - nem csak egy helyen kapható az országban. Ez csak un. közvetett bizonyíték (akkor is ha haragban, perben álltok), édeskevés az elítéléséhez.
2021. dec. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!