Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarország miért egy ilyen...

Magyarország miért egy ilyen "rosszfej" ország?

Figyelt kérdés

Az USA-ba csomó ilyen minihír van, mikor rendőrök ilyen jófejségeket csinálnak, hogy szolgálat alatt a gördeszkaparkba nyom egy kickflippet a gyerekeknek, vagy a magányos kisfiúnak az utcán dobálja a rögbilabdát vagy mikor kikerült a liftkamera felvétel hogy az El Paso County-i Sheriff ilyen mém táncot jár.


Szóval ezeknek van egy rövid spot az ottani hiradóba és mindenki virul ezeken hogy mekkora jófejség.


Magyarországon meg nem is mernének ilyeneket csinálni, mert ha ezek nyilvánosságra jutnának akkor egyből felfüggesztenék és kirúgnák a rendőrt.


Ez miért egy begyepesedett vaskalapos rosszfej ország?


2021. okt. 14. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyáron mikor a brfk közlekedési osztály eljárta a jeruzselamita vagy micsoda - táncot, az egész ország azt gúnyolta ("de rohadtul ráérnek! Mé nem a bűnözőket fogják inkább?!"), amikor meg a szülinapos kisgyerekeket viszik rendőrautóval, azoknál a cikkeknel is hasonló kommentek vannak.


Az a baj, hogy nálunk a rendőrök nincsenek úgy megbecsülve, mint az USAban.

Itt "bárki" a rendőr arcába röhöghet és a szeme közé köphet, mert a kékeknek megköti a kezét a 30\2011.


Ha már megvan a fegyelem, lehet lazulni. De ha nincs, akkor nem érdemes, mert csak méginkább aláássa a tekintélyt.

Én így látom

2021. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk miért is lenne tekintélye a rendőröknek, amikor a "kisebbségnek" teljesen szabad kezet adnak, a törvényt csak az igát húzó magyarral tartatják be.
2021. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 akkor, hogy lehet, hogy a börtönök többsége romákkal van tele?
2021. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk az ilyeneket kellene először össze vissza verni mint a #12. Legalábbis én vele kezdeném.
2021. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez két dolognak tudható be.

1.Az amerikaiak sokkal lazábbak most nem a rendőrökre értem hanem általánosságban az emberekre.

2.Ha jól tudom a sheriffeket úgy választják meg.Tehát ha az El Paso megyei sheriff a hivatalában akar maradni nem lehet "rosszfej" muszáj neki az emberekkel barátkozni és még ebbe a mém tánc is belefér.

2021. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!