Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség vissza fogja...

A rendőrség vissza fogja nézni az üzeneteimet?

Figyelt kérdés

volt egy ügy, nem lényeg hogy mi, és kihallgattak. A kihallgatás megkérdezték hogy ezt elmondtam-e már valakinek, én meg elmondtam hogy igen, a legjobb barátomnak írásban. Furán többször is megkérdezték hogy megvan e még a beszélgetés, milyen platformon írtam le, stb

igazából engem nem nagyon zavar, csak persze vannak privát beszélgetéseink mert ő a legjobb barátom és azok nem nagyon publikusak:D:D

ti mit gondoltok szerintetek meg fogják nézni?


2021. okt. 7. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha relevánsnak tartják a nyomozás szempontjából, igen.
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy meg fogják.
2021. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mar amikor megkerdeztek tudtak, csak kivancsiak voltak mit fogsz reagalni :)
2021. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy megnézik. A kis privátszvérád senkit nem érdekel.
2021. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogják nézni és ha bármi kompromittáló dolgot látnak majd rólad akkor meg fognak majd próbálni sarokba szorítani. Szerintem ilyen esetben tagadni kell mindent max az ügyvédednek mond el az igazat az ügyedről.
2021. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levike...
2021. okt. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!