Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek róla, hogy...

Mi a véleményetek róla, hogy vannak civil rendőrök az utakon?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülök neki, mert egyre rosszabb a közlekedési morál. Mennek mint az őrült, és sok autós megpróbálja megfélemlíteni a másikat, rengeteg az önbíráskodó. Ennek elejét kell venni, meg kell "fingatni" ezeket a törvénysértő embereket. Aki meg betartja a szabályokat, annak úgysincs félnivalója. Szerintem az emberek döntő többsége a rendőrség mellett áll. Aki nem, annak már van valami vaj a füle mögött. Szóval hajrá civilek, hajrá rendőrség.

2021. szept. 29. 19:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy egyesek olyan autóval indulnak el ami gyakorlatilag majdnem szétesik. Meggyőződésem, hogy sokan forgalomból kivont autóval is nyugodtan járkálnak.
2021. szept. 29. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyesmit betiltanám.
2021. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A civil rendőr mit jelent?
2021. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Rendőr vagyok.

Jelenlegi helyzetbe feleslegesnek tartom, másra sokkal jobban kéne az ember, mintsem civil autóval megfogni azt, aki átmegy egy záróvonalon.


Félre értés ne essék, ejnye bejnye és nem szabad szabálysértést elkövetni, de ismétlem magam a jelenlegi helyzetben másra kéne az ember.

Es csíkosból is lehet büntetni, ha valaki ezt akarja csinálni.

2021. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem velem történt volna meg pár éve, el se hittem volna.Autópályán csorogtam lefelé a Balatonra, előttem egy rendőrautó,szélső sávban mentem utána, miért száguldozzak.

Már messziről hallottam hogy valami üveghangig pörgetett sportkocsi jött, meglátta a rendőrkocsit, lassított majd ott túráztatta a kocsit mellettük.Ment egy pár percig, ugye ezt nem tiltja semmi törvény.

Majd nem tudom mennyit váltott vissza a piros sportkocsin a sofőr, de mintha valami repülőhang jött volna ki rajta hátul, dupla dupla kipufogó volt, majd megsüketültem.

Bemutatott egy olyan repülőrajtott 130-ról a csávó, hogy azt hittem áll a kocsim és kiszállok belőle.

yard még szirénát se kapcsolt, semmi reakció, csak mentek tovább.

Valami arab rendszámos ferrari volt, azt se tudtam hogy nézzem a rendszámot, mert annyira furán volt rajta írva.

Szóval ennyit a nagy ellenőrzésről.

Kisembert megbüntetik, aztán jön valami komolyabb és inkább elnéznek a másik oldalra.

2021. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Mi francnak túrázzon a csotrogány csíkossal egy ilyen után, amikor létezik rádió, amin beszól a következő helyen állóknak, majd azok lemeszelik...

#kérdző: értem, mire gondolsz, de #4-el értek egyet, most marhára kicsi a létszám, és nem kellene ilyennel túlóráztatni a hangyanépet...

2021. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
#vamzer
2021. okt. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!