Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bajom származhat ebből?

Bajom származhat ebből?

Figyelt kérdés
Szóval volt az exem aki nagyon csúnyán szakított velem. Készenléti rendőr és adott egy rendőrös pólót. Igazából még a szemem elé se állt és visszakérni se kérte vissza. Még pár cucca itt maradt és úgy gondoltam hogy odaadom azoknak az embereknek akik itt ahol lakok adományokat gyűjtenek a szegényeknek. És a rendőrös pólót is oda szeretném adni mert nem szeretném hogy ott díszelegjen a szekrényemben. Ha odaadom adományba ezt a rendőrös pólót akkor bajom származhat belőle? Végülis én is úgy kaptam.
2021. aug. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Igen, benne van a Btk.-ban, hogy rendőrös pólót tilos továbbajándékozni. Mi lenne ha inkább átitatnád sebbenzinnel és felgyújtanád? Feltehetnéd jutúbra, hogy lássa az egész világ.
2021. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ez is egy jó ötlet
2021. aug. 27. 15:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább felgyujtom
2021. aug. 27. 15:28
 4/5 árokpart ***** válasza:
100%
1-es Jó humorod van.
2021. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül szar az élet.
2021. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!