Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire lehet így számítani?

Mire lehet így számítani?

Figyelt kérdés

Tegnap vtam zaklatásos ügyben gyanúsítotti kihallgatáson a debreceni rendőrségen, 250 km-t utaztam csak ezért...


Pár éve lakott egy hülye spiné Szegeden aki akkoriban azt állította, hogy azért költözik el Debrecenbe, mert fél tőlem, zaklatom...


Nekem volt több ügyem a szegedi rfk-n és a lány attól ijedt meg, hogy verekedtem a Szegedi Bíróságon illetve többször mondtam neki, hogy a szegedi rendőrök tőlem nem tudják megvédeni.


Azóta nem halottam róla, eddig...


Most a lány feljelentést tett ellenem, mert azt állítja, hogy rejtett számról hívogatom illetve, hogy Facebookon üzengetek neki, olyan üzeneteket mutatott nyomozó, hogy valaki azt írta neki, ,,nyomában van" meg ,,elkapja"...


Ellenőrizték a hívásaimat illetve az övéit is, valami céges telefonról hívogatják, amit nem tudtak senkihez sem kötni, fiktív cég.


A nyomozó elmondta, hogy szte nem én vtam és valószínű a lány csak beakar mártani, de mivel a szegedi rendőrök szakadatlanul nyomoznak utánam, ezért kénytelen utána járni, de nem lesz vádemelés...


Így mire számíthatok? Igazat mondott a nyomozó?



2021. aug. 13. 16:40
 1/7 anonim válasza:

Ez kamu sztori... Magyarországon nincs olyan, hogy fiktív cég... Minden telefonszámot adategyeztetni kell... Ilyen max. az USA-ban van...


Csendőrök?

2021. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja és helyre pontosan be is lehet mérni a telefont...
2021. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áááh, Magyarországon nincsen fiktív cég...
2021. aug. 13. 20:01
 4/7 anonim válasza:

A "fiktív" cég azt jelenti, hogy nem folytat valós gazdasági tevékenységet, például pénzmosásra használják stb. De ez is be van jegyezve valaki nevére a cégbíróságon, ahol a neve, születési ideje stb. is szerepel mondjuk. Gazdasági diplomám van.


Nem pedig azt, hogy kamu adatokkal céget hozunk létre. Ilyen nincs, telefont is személyi igazolvánnyal lehet vásárolni, Dominóst pedig adategyeztetni... DE a mobilszámot be lehet mérni, hetekkel, napokkal is, hogy melyik toronyhoz csatlakozott...

2021. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es: "Magyarországon nincs olyan, hogy fiktív cég"

Hehehe, vicces gyerek vagy, az már biztos!

Magyarországon MINDEN van; nincs olyan ami nincs...

2021. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Attól, hogy nem folytat valós tevékenységet, még regisztrálva van, azaz köthető valakihez, maximum nem ő használja, de meg lehet találni, köthető valakihez.


Ha nem a te mobilszámod, akkor meg nincsen mitől félned, ha igaz! Te vagy a kérdező?


Egyébként nálunk már "rágalmazásért" házkutatással mennek, meg telefont foglalnak le... Hihető, hogy

2021. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt rögtön gondoltam, hogy hülyesèget mondott a nyomozó, ezt is rám akarják verni...


A jelenlegi szegedi ügyben is ott van a kezükben a bizonyítèk, mely bizonyítaná, hogy a haragosom, a korona tanú hazudik, èrdekes módon lapítanak vele ès inkább azokat az embereket hívják be tanúskodni, akik a haragosaim.


Meg èrdekes, hogy ez most kerüle elő, nem sokkal azután, hogy szegedi járásbíróságon elfogultságot jelentettem be a szegedi rendőrsèg ellen

2021. aug. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!