Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bedrogoztak, mit tegyek?

Bedrogoztak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap éjjel falunap alkalmával buliztam. Teszem hozzá, alig ittam alkoholt. Családtagokkal voltam. Éjjel hazajöttem, elszakadtam tőlük. Erre már sajnos csak részletekben emlékszem vissza, hogy hogyan találtam haza. Ezt követően, én vissza mentem a buliba, de innentől már teljes képszakadás, nem emlékszem. Másnap mesélték hogy hirtelen össze estem az utcán, beütöttem a fejem és képtelen voltam lábraállni. Hazahoztak. Szemtanúk elmondása alapján, kábítószert adtak nekem. Valakinek lenne bármilyen tanácsa hogy mit tehetnék?? Kíméljetek a negatív hozzászólástól.
2021. aug. 11. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak szemtanúk, akkor a tettesek is megvannak, ha kértél látleletet és a vérvizsgálatod is megvan, akkor rendőrségi feljelentés.
2021. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Holnap feltétlenül mondd el az orvosodnak. Csináljon

vérvizsgálatot, maradt-e valami a szerből; valamint egy koponya röntgent. Vizsgálja meg a koponyádat, van-e zúzódás. Adjon látleletet. Csatold a feljelentéshez. Beszélj a tanúkkal, hogy vállalják-e a hatóság előtt a tanúskodást. Amúgy bűncselekmény tanújaként, szerintem kötelesek.

2021. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Ezt is olvasd el.

2021. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eszméletvesztésed volt, feltétlenül kell a koponyaröntgen és idegrendszeri vizsgálat.
2021. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem voltam orvosnál. 2 napig csak feküdtem annyira rosszul éreztem magam. A tettesek neveit már tudni. Leginkább az érdekelne, hogy fog-e bármit is tenni a rendőrség?
2021. aug. 11. 01:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint, füves cigarettáról van szó. De ennél többet már nem tudok.
2021. aug. 11. 01:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Falunapon füves cigi? Ahha , bió, mert attól van az ember rosszul két napig. Menj el vérvételre, meg röntgenre.
2021. aug. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a füves cigit nem észrevétlenül rakták az italodba. De büntetik a birtoklást is.
2021. aug. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A füves cigit te szívtad el, nem más.
2021. aug. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!