Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrségnél vannak...

A magyar rendőrségnél vannak rendszeresítve drónok?

Figyelt kérdés

multkor láttam egy cikket hogy egy biciklist aki menekült drónnal követtek és kapták el,

az egyik barátnőm is mondta hogy vannak rendőrségi drónok de én még egyet sem láttam repkedni

ha vannak akkor mikor vetik be őket?



#drón #rendrőrség
2021. júl. 10. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Például rendszeresen végeznek velük forgalom-ellenőrzést az autópályák felett.
2021. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak persze. Nem biztos hogy látod őket, mert Ha mondjuk a kocsiban nézel ki a fejedből az ablakon át akkor a felszín felett 100 méterrel lebegő deónt nem fogsz észrevenni.

[link]

Nem csak izélgetésre, keresésre is használják őket. Motoros balesetben részest így találtak meg a magas gazban sok méterre az úttól.


Amúgy te nem nézel internetet vagy híradót? Az elmúlt 1 hónapban legalább 2-3 ilyen cikkbe futottam bele. Mét TikTokon is láttam ilyent.

2021. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fsms ***** válasza:
100%
Igen, autópályán nézik a szabálytalankodókat, pl.
2021. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A videóban 0:33 nál a fekete autót tényleg képesek azért megbüntetni? Szerintem a legtöbb ember ezt így logikusan levágja, hiszen senki nincs a közelben, akit veszélyeztetne vele.
2021. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"tényleg képesek azért megbüntetni"

A záróvonal neked nem jelent semmit? :D

2021. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!