Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a Dózsa...

Mi a véleményetek a Dózsa György úti gázoló jogerős ítéletéről?

Figyelt kérdés
Meg vagytok vele elégedve vagy lehetett volna több is?

2021. júl. 3. 13:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amerikában az autó gyilkos fegyvernek számít, így ha úgy menekülsz a rendőrök elől, hogy majdnem elütöd őket, akkor le is lőhetnek és le is fognak.

Itt az autó veszélyes üzemnek számít így amikor Rezesova leckéztetni akart mert feltartották az szimpla balesetnek számított

2021. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%
Erről van szó. Rezesova semmit sem követett el. Ott a puntós gyalulta le a kreszt, csak volt olyan szerencséje, hogy megnyúvadt, így nem tudták lecsukni. Rezesován kellett elverni a port, hiába ő volt az ártatlan.
2021. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
8, 12. attól, hogy többször leírod még nem lesz igaz. Természtesen arra nem reagáltál, hogy részegen vezetett, az szerinted teljesen rendben volt.
2021. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%
Rezesova senkit sem akart leckéztetni. Szimplán elé vágott egy fasz aki előzni akart.
2021. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%
13 nem vezetett részegen, kb egy deci vodka volt benne és igen rendben van, legtöbb országban ez engedélyezett. Nem követett el semmit mégis lecsukták. Addig forgatták a sztorit míg bűnösnek nem tudták kihozni. Mindig új meg újabb szakértőt pénzeltek meg, mert ugye mind az utolsó előtt kimondta, hogy nem hibázott. Gratulálok a jogi bűnözőknek.
2021. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15. akkor védd ha attól jobban érzed magad, szerencsére semmit nem befolyásol és senki nem ért veled egyet, mert tény, hogy 170 km/h sebességgel száguldott és ittasan vezetett és az is, hogy ha nem megy gyorsan vagy nem iszik, akkor nem halt volna meg egy család. Nem tudom kije vagy és nem is érdekel, szerencsére leültették, sajnos nem ülte le a teljes büntetését és a jogsiját is visszakapta. Ennyi.
2021. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Megvárni amíg kijön, agyonlőni a háza ajtajában. Ennyi.
2021. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az általa elkövetett (és élvezettel halmozott) bűnök egyesével is többet érnek 3,5 évnél. Tudom én, hogy Rogán köreihez tartozik, de most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy konkrétan mi mindenről tudhat, mi ér meg annyit a Fidesznek, hogy a világon mindenből kimosdassák.
2021. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!