Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet ennyi idősen aktív...

Hogy lehet ennyi idősen aktív rendőr, lazábbak a szabályok?

Figyelt kérdés

most dobott be egy videót a youtube, Amerikában 91 éves rendőr bácsiról, hogy lehet még szolgálatban? ott nincs ilyen éves erőnléti felmérés nekik mint itthoniaknak?

https://www.youtube.com/watch?v=_l60cAz-PIc


2021. jún. 15. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt olvastam drámai a rendőrhiány Amerikában.Veszélyes alulfizetett munka.

Nem hinném,hogy lövöldözésekhez őt küldenék inkább forgalomirányításra alkalmas.

Talán könnyebben tud kapcsolatot teremteni feketékkel ez is ok lehet,hogy még nem szerelték le.

Minden tiszteletem az övé.

2021. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

92 éves már (május 12. óta). Az USA-ban a nagyobb városoknak saját rendőrsége van, aminek működését a nagyváros szabályozza, illetve megyéknél is ilyen a sheriffi hivatal, melynek vezetőjét választáson választják.

Simán lehet egy ilyen öreg bátrabb, mint egy fiatal rendőr.

Mitől féljen, élete végén jár, tudja hogy aki bántja, az utána keményen ráfizet….

2021. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felelőtlen aki alkalmazza.
2021. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!