Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Nektek tényleg...

Rendőrök! Nektek tényleg ilyen szörnyű dolgokat kell elvégeznetek akár napi szinten?

Figyelt kérdés

ezt egy Honvéd írta aki a hetekben veletek dolgozik:


Szedd össze a fél négyzetkilométeren szétszórt öreg néni darabjait az erdőn, vakard ki a perecbe tört drogfüggő holttestét a vonat alól, hozd ki a ami a 2 hete agyvérzést kapott öregből maradt egy panellakásból (Vödörrel részben mert már folyik) aztán így ne épülj le teljesen mentálisan 25 -30 év alatt.



2021. máj. 25. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért kellene ezeket rendőröknek elvégezni? Ezt nem mentősök vagy halottszállítók csinálják inkább? Vagy a rendőrök közül azok, akik holttestek helyszíni vizsgálatával foglalkoznak, de nekik eleve ez a munkájuk, hogy halottakkal foglalkoznak.
2021. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ezek, ahogy az egyes irja, nem rendőri munkak.
2021. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezt főleg a tűzoltók csinálják...
2021. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem a rendőrök és nem a katonák csinálják.

A vonat alól a tűzoltók szedik ki az áldozatot.

A bomló tetemet pedig a halottszállítók viszik el.

Ettől függetlenül látjuk amit látunk. Valaki rosszul kezeli, van aki jobban.

De nyilván vannak olyanok akikben nyomot hagynak a látottak.

2021. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem, és itt egy szerződése a rendőrségnek a temetkezési intézettel a halottak elszállításáról. A linkben szóköz van, úgyhogy be kell másolni a címsorba, hogy működjön:


[link] SZERZŐDÉS TEMETKEZÉSI ZRT.pdf

2021. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, észrevetted-e, de nincsenek és sosem voltak honvédek. Katonák persze még vannak, de ők nem igazán a legértelmeseb tagjai társadalmunknak.

Az általad idézett félnótás leírta, hogyan látja az ő szerencsétlen egyszerű nyomorult barom módján a világot.

Ha most összeszeded magad és végiggondolod, ilyen barmok vesznek egyenruhát, akkor egy életre elmegy a kedved a katonáskodástól, rendőrösködéstől.

Tudod, onnan ahol ő van, csak felfelé lehet mászni.

2021. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen lát minden rendőr ilyesmit. De pl. egy igazságügyi orvosszakértőt is lehetne sajnálni, mert ő vizsgálja ezeket.
2021. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nade saját magad cáfolod #6, hiszen te még ezalatt vagy vagy 3 szinttel, ha nem 6-tal.
2021. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor már próbaidős őrmester voltam akkor rengeteg hullám volt, kb. 1 hónapos volt az első. Nekem kellett ott maradni, míg kiérkezik az orvos hogy megállapítsa a halált. Addig egy szobában szemezgetni az elhunyt személlyel.


Embert én nem szedtem össze, de kollégám vonat baleset után már szedett össze. Vagy Ti összeszeditek gyorsan és nem várjátok meg a hullásokat (akik kb. 3 óra mire kiérnek egy nagy városban is), vagy túlóra és akkor maradjatok még helyszínt is biztosítani.


Nem minden rendőri munka, de elvárják.

2021. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
9: miért kellett szemezni vele? Az ajtó előtt nem várhattál volna?
2021. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!