Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Napi 2x-i edzés felkészülés...

Napi 2x-i edzés felkészülés miatt (érvek-ellenérvek)?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várok hogyha ~3 hónapig napi 2x edzek (futás-kondi) mennyire nő meg a sérülés és túledzettség esélye?

Fizikai alkalmasságira készülök, eddig is sportoltam (napi 1x), most viszont szeretném a maximumot kihozni magamból. :)



2021. máj. 24. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp kell 1 vagy 2 pihenőnapot beiktatni, mert az izmoknak is kell regenerálódniuk.
2021. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Rendvédelmisek fizikai alkalmassági követelménye 0. Ha katona akarsz lenni, akkor azért készülj. Naponta fussál 3-szor (kb. 4 óránként) 3200 méter, csinálj 2-2 perc fekvőtámaszt, felülést, meg húzódzkodást, folyamatosan fejlődve.


Ennyi terhelés elég ahhoz, hogy a szervezeted tudja, hogy izmaidnak erősödnie kell. A rövid intenzív sport után sok pihenés és helyes táplálkozás a jó. Hosszabb gyenge terhelés pl. 20 km kocogás, de még 10 km is tök felesleges.

2021. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Közben látom, hogy rendőrség témában tetted fel, ott nulla követelmények vannak…
2021. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az alkalmassági az első cél, nyilván minél jobb eredményt szeretnék elérni, de a fő cél az erő-állóképesség növelése hosszútávon, és nem egy napra.

2021. máj. 25. 07:09
 5/5 anonim válasza:

Kedves 2-es illetve 3-as!

Nagyon jót nevetem rajtatok!!😂👌🏼

Semmi követelmény? Jó is volna..

Képzeld el van követelmény, sőt át iskolában is kell teljesíteni vagy repülsz :)

Én most csináltam meg a fizikait és kérnek szépen

Én később kerültem be , így nekem illetve 10 embernek volt felmérés

Annyira könnyű hogy 10 emberből 2 tudta csak teljesíteni :) Köztük én is!

Undorító , hogy azt hiszitek hogy egy rendőr csak ül és fánkot zabál :)


Kedves kérdező írj nyugodtan üzenetet , és mesélek neked mi , hogy volt :)

2021. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!