Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért írják nekem a gyakorin...

Miért írják nekem a gyakorin hogy ha mentális beteg vagyok ne legyek polgárőr?

Figyelt kérdés
Attól hogy mentális beteg vagyok én is értelmes ember vagyok.

2021. máj. 12. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert akkor lehetsz miniszterelnök is.
2021. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor legyél.sok komoly helyzettel fogsz találkozni,ahová tiszta fej kell.nem sírhatod el magad,nem fordíthatod el a fejed.nem tudom mi bajod,de teljesen egészségeseknek sem könnyű.
2021. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Jól mondja az 1-es,nem szabad lejjebb adni.
2021. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha mentális beteg vagy ne legyél polgárőr!
2021. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De milyen betegséged van? Mennyire súlyos?
2021. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 árokpart ***** válasza:
57%
2-es Komoly helyzettel találkozni nem túlzás azért egy nagyon kicsit? Még Hála Istennek a rendőrség sem találkozik Magyarországon annyira kirívóan komoly helyzettel.
2021. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Stresszel jár a polgárőrködés,még rontanál is az

állapotodon.Rendőrnek,katonának sem mehet akárki komoly pszichológiai szűrések vannak.

2021. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Egyszer egy polgárőrnek mondtam a dohányboltban, hogy további jó munkát amikor mentem ki és a kollégám megkérdezte, hogy miért mondtam neki amit mondtam hiszen a polgárőrök nem is dolgoznak semmit mire azt válaszoltam, hogy éppen azért.


Van néhány olyan "munkahely" ahol az illető semmit nem dolgozik mégis pénzt kap a semmiért. Ilyen a biztonsági őr (és számtalan válfaja) a benzinkutas, rengeteg fajta irodista, vagy a polgárőr. Ezek haszontalan vagy semmilyen munkát végeznek és fizetést kapnak érte.

2021. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Az. hogy zsebre dugott kézzel sétálok a faluban be-be nézve egy-két bokorba, bratyizva a falubeliekkel, beülve sóhajtozva a kocsmába, stb...mint polgárőr, az nem munka.
2021. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

De kiosztom a benzinkutasokat is nehogy szó érje a ház elejét...


Állnak naphosszat ásítozva, unatkozva az ajtófélfát támasztva a benzinkúton mert más dolguk nincs hiszen 15 "vendégből" 15 magának tölti a benzint és a többi mellékest is maga csinálja. Ő meg áll és nézelődik, ácsorog. És ez még a jobbik eset mert az a rosszabb amikor a semmi mellett még lopja a benzint vagy vizezi.

2021. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!