Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből lesz nagy gond? Büntetés.

Ebből lesz nagy gond? Büntetés.

Figyelt kérdés

Kijárási miatt feljelentett a rendőr és azt mondta, hogy majd fogok kapni a rendőrség szabálysértési osztálytól egy levelet, amiben lesz egy csekk max. 500 ezer forintos bírsággal, de lehet csak 100 ezer forint lesz, majd a szabálysértési hatóság fogja kiszabni. Ma csengetett a postás és egyből az jutott eszembe, hogy mivan, ha most jön a büntetés. Anyát küldtem ki, hogy ha a postás és a szabálysértési osztályról jön levél, ne vegye át.

Anyukám kiment, mikor visszajött, mondta, hogy a rendőrség szabálysértési osztályról jött levél, de nem vette át, értesítőt se kért. Ebből lesz gond? Ugyanis semmilyen törvénybe nem ütközik, ha nem veszek át egy levelet. Tudtommal jövőhéten megint kihozza.



2021. ápr. 21. 13:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Valóságtagadás.... Ami nincs a kezében, az nem is létezik....

Ezzel ámítja magát.

2021. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Sohasem értettem ez miért jó....
2021. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12

Majd megérted...

2021. ápr. 21. 14:53
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Értem én, biztos kevesled a 100 ezres búntit.
2021. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13: mit kéne megérteni...?????


Elmagyaráznád?

Mi abban a jó, ha most egy hétig azzal ámítod magadat, hogy nem is az van a borítékban?

2021. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ahogy #3 írta. Ha a második kézbesítési kísérletnél sem veszitek át, 5 nap múlva a levelet átvettnek tekintik. Ha nem veszed át, és vélelmezik a kézbesítést, elesel a fellebbezési lehetőségtől is.

Egyébként mindegy, hogy melyiktek nem veszi át.

2021. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ja majd megértjüj. Az, fiatalkorú, ha gond van menjen anyuci... de már kis taknyos létére azt keresi hogy hogy tudna a rendszer ellen tenni. Szerencsére úgy van kitalálva, hogy az ilyenek mint te ne tudjanak ügyeskedni.

Levikével jóba lennétek

2021. ápr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!