Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnek miért fontos,...

A rendőrségnek miért fontos, hogy hol a telefonom?

Figyelt kérdés

Nos ma az ügyemben eljáró nyomozó, a (Poffice oktatási központos és fiatal lányoktól lopási ügyem) vizsgálati szakba van, de aki előszőr gyanúsított meg, nyomozóférfi ma felhívott telefonon.


Az én okostelefonom egy éves, a Mediamarktból vettem tavaly április végén 179.000-ért. Számla, imei, papír minden megvan, ami azt jelenti, hogy az enyém a telefon. Ezt amúgy még gyanúsítás napon megkérdezte a nyomozó, hogy a telefon az enyém, melyre feleltem igen. Ezt szóban elhitte.

Csináltam hülyeségejet, de telefont soha nem loptam csak pénzt, meg pénztárcát.


A lényeg:

Ma felhívott engem a nyomozófiú és kérdezte, hogy szoktam-e menni el itthonról minden nap, melyre együttműködően mondtam, hogy igen szoktam.

Ezután kérdezte, hogy a telefonom szoktam vinni, feleltem, hogy mostanában nem. Mert tényleg egy hete nem hordom.


Kérdezte, hogy miért nem, erre azt mondtam, hogy azért mert az én dolgaimat nem vagyok köteles magamnál hordani csak az iratokat, de hogy telefont, azt nem vagyok köteles hordani. Ha nem viszem magammal a tollamat vagy akármimet, úgy ahogy a telefont sem, akkor nem viszem. Úgysem keres senki, mert nincs barátom. Többet erre nem nyilatkoztam, mert az én dolgom. Ezt tudomásul vette.


Miért fontos a rendőrségnek, hogy hol a telefonom, hordom-e vagy sem?

Mert csak fontos, ha képes volt telefonálni. De miért?


Gondolom figyelik a telefonom és, ha nem viszem magammal és elmegyek, akkor nem tudják, hogy merre vagyok. Bocsánat ez csak az én gondolatom.



2021. ápr. 16. 14:55
 1/7 A kérdező kommentje:
A lopásokért megtörtént a felelőségrevonás, elismertem a rendőrségnek és megbántam, a sértetteket kártalanítom. Akkor minek érdekli a telefonom, hogy viszem, nem viszem, miért nem viszem?
2021. ápr. 16. 14:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert azon akar hivogatni.


Miért lopkodsz?

2021. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Levike,nem unod még?


Mennél el dolgozni a lopás helyett.

2021. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.

Ne hívjon, hanem idézzen postai úton.

2021. ápr. 16. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex
2021. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rengeteg hülye van itt. Ezért is hagyom itt ezt a kategóriát.

Nem teszek fel több kérdést ide ebbe a kategóriába.

2021. ápr. 17. 02:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azzal akarta megnézni, merre jártál? GPS. Ha lopkodsz, szerintem ne csodálkozz, ha az emberek tudni akarják merre voltál. Mármint a rendőrök.
2021. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!