Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyit kellesz kicsengetnem?...

Mennyit kellesz kicsengetnem? vagy egyáltalán kellesz e fizetnem?

Figyelt kérdés

Mai délután elmentem egy ismert helyre kb 20 autó volt és úgy körülbelül 50 ember sikerült a bejárathoz legközlebb beálnom és szerencsémre jött a yard

Épp cigiztem és nem volt rajtam a maszk jött a rendőr elkérte az iratokat meg kérdezte hány éves vagyok mivel kiskorú vagyok ezért feljelentést tett!

Egyszer nem volt maszk miatt ügyem nem figyelmeztetett egyből feljelentett és egy rossz szót nem szóltam



2021. márc. 27. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8! Én asztat mondom, hogy takarodjál aludni. Nem ez volt a kérdése a kérdezőnek. Menjél okoskodni oda, ahol ezt értékelik.
2021. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 A kérdés valóban nem ez volt, de #4 kezdett off-olni.
2021. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Há' jobb lett vóna, ha főveszed a mászkod még idejébe, nem kelletett vóna bagózni, oszt akkor nem b@szott vóna meg a jard. De így má biztos, hogy kellesz majd perkálnod ha kűdik majd a csekket.
2021. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!