Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A párom elkövetett egy szabály...

A párom elkövetett egy szabálysértést az én autómmal,engem büntetnek?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam két 30e Ft-os csekket,mert a párom az én autómmal behajtott két egymást követő napon egy sétálóutcába,ahova ugye csak az arra jogosultaknak szabad.

Mikor az orra alá nyomtam a 60 ezres büntetést,ő összetépte és a kukába dobta,és kikelt magából,hogy nem fizeti be.

Mondtam neki,hogy az én nevemre jött,nem őt fogják vegzálni,muszáj valamit csinálni,de marhára nem érdekelte.Mit tehetek?


2021. márc. 13. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Befizeted a büntetést, elkönyveled amgadban tanulópénznek és megjegyzed, hoyg autót nem adunk kölcsön senkinek.

2. Kidobod a "párodat", ilyen szemét alakkal nem szabad együtt amradni. (Mellesleg az is sokat elmond róla, hogy behajt egy sétálóutcába!)

2021. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Gratulálni tudok.

Most majd átváltják közérdekű munkára vagy elzárásra így.

2021. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Üzembentartónak kell fizetnie
2021. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ami ezekszerint te vagy, mert neked ment a csekk
2021. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ó,bakker,köszi a válaszokat.

Hát,igen,tök igazatok van,mindent elmond róla,hogy lusta menni 20 métert,aztán nem vállalja a felelősséget!Sajnos ilyen...

De muszáj volt odaadnom neki,azzal járt dolgozni,mert az övé elromlott,nem tudott volna munkába járni.

Én meg nem gondoltam,hogy ilyet fog csinálni :(

2021. márc. 13. 11:56
 6/8 Fsms ***** válasza:
100%
Akkor jobb ha választasz mást, mert ez hosszútávon sem fog változni.
2021. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az 1.,3. és 6. válaszolónak igaza van. Annyit tudnék még hozzátenni hogy ha legközelebb bárkinek kölcsönadod az autót írjatok kölcsönadási szerződést így ha az illető a te kocsiddal beszed egy büntetést lesz hivatalos bizonyítékod hogy nem te vezettél ebben az esetben a felelősség és a büntetés is azé aki az autót vezette.
2021. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 15. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!