Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Abból lehet bajom, hogy egy...

Abból lehet bajom, hogy egy zaklatóval szoktam beszélgetni instán?

Figyelt kérdés

Folyton rám írt újabb és újabb kamukról. Én nem zaklattam senkit, nem is segítettem neki, nem küldtem senkinek semmit, nem is csináltam neki profilt, hiába kért mindig, csak beszélgetni szoktunk... Csak meghallgattam, amit mond, nagyon rákattant egy ügyre, én meg unatkoztam.


Most attól félek, ha esetleg lefoglalják a cuccait, én is bajba kerülök. Egy feljelentés volt már ellene, mimdog mondtam, hogy álljon le, de megszüntettek. Amúgy nem tudom, elvileg proxyt is használ.


Már bánom, hogy ilyenekkel beszélgettem. Meg mindog letiltom, de megtalál újra.


De abból elvileg nincs baj, hogy beszélgettünk, ha én nem csináltam semmit?


2021. febr. 24. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
De komolyan, mindog letiltottam mimdenhol, de hiába... Rengeteg fiókja van, meg mindig bocsánatot kér, aztán zsarolgatni szokott, hogy csináljak neki instát stb. Mivel lefoglalják gondolom a cuccait, akkor elvileg látják ezeket is. Egyébként nem tudom, hogy 1 év folyamatos zaklatás után hogy nem találják meg.
2021. febr. 24. 22:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltál semmi törvénytelenséget.

Maximum tanúnak idézhetnek meg.

2021. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal beszélgetsz, akivel akarsz.
2021. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy megszuntettek a feljelentest? Ezek nagyon jol hazudnak.
2021. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!