Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon a rendőrök...

Magyarországon a rendőrök szoktak nyilvánosan vizelni, szemetelni, gyorsan hajtani?

Figyelt kérdés
Mármint hogy a rendőrök stílusa itt nagyon bunkó és fizikai erőszakot is van hogy alkalmaznak igazából elég gyakran ahhoz képest hogy nem Kínában vagy Oroszországban élünk. De szabálysértéseket milyen gyakran követnek el? Például a fentieket? Azért igyekeznek betartani a szabályokat jobban mint az átlag ember vagy csak ugyanúgy vagy szinte kevésbé? Láttatok már példát a fent leírtakra? Írjátok le!

2021. febr. 18. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rendőr vagyok, közterületen, erdőben vizelés rendszeresen, szemetelés sosem, gyorshajtás szokott lenni, ha menni kell valahova, ahova hamar ki kell érni, de nem annyira, hogy kék lámpával menjünk.
2021. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, félreérthető, közterületen vagyok rendőr, és nem közterületen vizelek. Városban sosem, csak erőds kietlen részeken. :D Sokszor van, hogy nincs idő bemenni sehova, ha egyik helyről rohanni kell a másikra. Sajnos így tudjuk megoldani, ez van.
2021. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es Ezt most magán embereként érted vagy úgy hogy amikor szolgálatban vagy? Erdőben gondolom nem vagy sokat szolgálat közbe. Viszont ha szolgálat közbe érted hogy hogy közterületen való vizelés rendszeresen? Talán ezt feltételeztem volna legkevésbé. Ez végülis illegális és nagyobb eséllyel megláthatják az emberek mint hogy gyorsan eldobja valaki a szemetet az utcára. Viszont ha rendőr vagy érdekelne az is hogy bántalmazás mennyire rendszeres rendőrségnél? Láttál már ilyet a valóságban rendőrként másik rendőrrel vagy te magad követték e már el ilyet? Ha igen akkor ennek általában van súlyos következménye vagy ki se derül?
2021. febr. 19. 18:12
 14/15 A kérdező kommentje:
12 Na jó akkor ez így más. Ilyet más rendőr sem csinál közterületen? Hogy érted hogy erdős kietlen részeken? Mondjuk egy országút annak számít? Ha valakit üldözték egyébként akkor legális a gyors hajtás nem? Melyik városban vagy rendőr?
2021. febr. 19. 18:15
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisvárosban vagyok, a pontos nevét nem mondanám meg:) amit irtam, az rám értetődik, szolgálatban.


Mivel ahol vagyok, a városka széle sok helyen erdős, ott megoldható.


Bántalmazással kapcsolatban annyit, hogy én nem bántok senkit. Nincs rá ingerenciám és nem is láttam még. Nyílván van az a kellő kényszer, amit alkalmazni kell bizonyos esetekben, ha ellenáll az ember, bilincs, testi kényszer stb, az sem kellemes sok esetben.


A magyar rendrőr nem üldöz, hanem követ :D de egyébként igen. Arra való a kék lámpa és a megkül. hangjelzés.


Közterületen nem vizelek persze. Szép is lenne a tér kellős közepén végezném a dolgom :D


De ezt mind az én tapasztalataim alapján írtam.


Ha lenne kérdésed privátban válaszolok, ha úgy van :)

2021. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!