Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kárt és az eltűnt összeget...

A kárt és az eltűnt összeget mostmár nem követelik rajtam, csak akkor, ha engem ítélnének el jogerősen?

Figyelt kérdés

Lopás miatt vagyok gyanusított, de ez még nem ad okot elkeseredésre, ugyanis szimplán csak gyanúsított vagyok, nem bűnös.


Novemberben lettem meggyanúsítva, pár nap múlva lejöttek hozzám a nyomozók, hogy 25 ezer forintot le kell foglalniuk, de akkor nem volt itthon pénz, mondtam nekik, átnézhetik a lakást nyugodtan, erre mo dták, hogy, nem, hanem leírják, hogy eredményre nem vezetett.


25 ezer az eltűnt pénz kár, 24.990 a sátor kár, valamint még -állításuk szerint- van 4 sértett, akiknek csak a sátor lett kivágva, azonban nem tűnt el semmi. Az ügyvédúr azt mondta, hogy még plusz 4 rendbeli lopás kísérlettel meg leszek gyanúsítva, de azok mesdze laknak külföldön ezért időigényes-közölte vele a nyomozó-.


Ha mindenképpen engem akarnak gyanúsítani ezekkel a dolgokkal a továbbiakban is, akkor már nem foglalkozik a rendőrség szzal, hogy le kell tőlem foglalni pénzt, hanem ha engem ítélne el jogerősen a bíróság, akkor csak úgy lenne meg a sértettnek az eltűnt pénz és a sértetteknek a sátorkár, ha ők polgári igényüket előterjesztenék?



2021. jan. 10. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Levike, de miért vágtad fel azt a sátrat?
2021. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem én voltam.
2021. jan. 10. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A bíró vagyonelkobzást rendel el, még a büntetőperben.
2021. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!