Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kimennek a rendorok?

Kimennek a rendorok?

Figyelt kérdés
Egy ettermes hapsi kinalt volna nekem veszelyes 4.kategorias tuzijatekot egy db-ot 20 ezerert hozza egy masfel meteres muanyag csovet. Kb egy gorogdinnye nagysagu tuzijatek golyo. Azt is mondta, hogy halkan mert ez nem legalis. Mondtam haggyal mar. Hazamentem es a 112-n bejelentest tettem, hogy eletveszelyes tuzijatekokat akar a fiatalokra tukmalni kerdeztek a nevet, helyet, meg, hogy mirol van szo. Eleg komoly es faradt hangon beszelt a rendorno. Meg azt is mondta a vegen, hogy ezen a szamon elerheto vagyok ha keresnek. Kimennek a rendorok ellenorizni vagy nem foglalkoznak ikyenekkel? Miert akarna engem visszahivni a rendorseg, hogy kerdezte, hogy elerheto vagyok-e?

2020. dec. 31. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora egy féreg vagy.
2020. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit kulturaltabban. Koszi.
2020. dec. 31. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
A 112-őn nem dolgoznak rendőrök. Mind civil, hiába felügyeleti szervük az ORFK.
2020. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Igen, a miskolci és a szombathelyi központokban közalkalmazottak dolgoznak, nem rendőrök, hiába tartoznak az ORFK-hoz. Ezért a megbecsülésük és a fizetésük is a rendőrségi "rangsornak" megfelelő, ami felülről lefelé a következő:

- tábornok, főtiszt, tiszt, zászlós, tiszthelyettes, rendőrló, rendőrkutya, közalkalmazott.

2020. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de a 112 atkapcsolta a renorseget. 112-t egy ficko vette fel es meghallgatott majd kapcsolta a rendorseget, az no volt. Nem tudom miert mondta a no, hogy el tud-e a telefonomon erni. Azota sem hivott pedig vartam.
2020. dec. 31. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!