Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyetértettek azzal, hogy...

Egyetértettek azzal, hogy valahol nem büntetnek meg este 8 reggel 5 között?

Figyelt kérdés

Ugye a kijárási tilalom megszegése szabálysértés és megmondta a kormány, hogy rendőreink ellenőrzik és szankciót szabnak ki. Figyelmeztetés, bírság, feljelentés.


Másfél hónapja van ez a marhaság, de a rendőrök nem tartják be, hogy büntetniük kellene, mert senkihez nem szólnak, csak olyan alakokhoz, akikhez kijárási tilalom nélkűl is szólnának. Úgymond, ha nem lenne kijárási is odamennének igazoltatni.


Debrecenbe lakom, vasárnap este ottálltam a vasútállomáson és jötg három rendőr, egy rongyos kinézetű fickóhoz odamentek és csak leigazoltatták, hozzám nem szóltak, mert látszik, hogy én egy normális hétköznapi öltözékben vagyok öltözködve, nem mint egy hajléktalan v tekergő. Pedig ott jöttek el a hátam mögött. De máskor sem szólnak, Debrecenbe nem büntetgetnek, de még közeli kisvárosokban sem.


Ti egyetértettek, hogy a rendőrség a kijárási tilalom miatt nem ellenőríz, nem büntet amit kellene, vagy úgy gondolod mindenkit aki nem tudja magát papírral igazolni, meg kéne büntetni, azt csinálni amire a kormány felhatalmazta őket?



2020. dec. 29. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Büntetni kéne
Nem, mert hülyeség
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Rendőre válogatja. Szerintem is baromság ez az este 8kor haza. De sajna a rendórnek meg az lenne a dolga hogy betartassa a törvényt.

Rendőre válogatja hogy mennyire jófej. Lehet pont szerencséd volt.

2020. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
A rendőrök nagy része is tudja, mekkora baromság, ezért nem törik magukat, hogy büntessenek. Csak a buta és rosszindulatú ávósok büntetnek ezért.
2020. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
En minden este 1/2 11-kor meg leviszem a kutyat egy korre es szoktam talalkozni portyazo rendorautoval ... jo egy hete lezartak az egesz korutat es meg a biciklis futarokat es a taxikat is ellenoriztek. Szoval szerintem aktivan teszik a dolgukat este.
2020. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Addig jó míg békén hagynak.Nem akarok úgy járni, mint az a szerencsétlen Újpesten, az Úr vigyázzon a lelkére.🙏
2020. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Körutat írt a 3-as.

Lehet, hogy Budapesten kegyetlenűl büntetnek, de itt nem.

2020. dec. 29. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Büntetni egyedül azt kell aki kitalálta ezt a korlátozást.
2020. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező "vasárnap este ottálltam a vasútállomáson "

Most neked azzal van bajod, hogy álltál a vasútállomáson, a rendőrök meg nem kötözködtek veled, mert nyilvánvaló volt számukra hogy céllal vagy ott és nem szórakozásból? Hogy vagy munkából jössz vagy oda mész, vagy szimplán csak haza akarsz jutni?

2020. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
itt fehérváron épp az előbb volt egy bazinagy tűzijáték az egyik parkolóból fellőve és nem 1-2es kategória volt :)
2020. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
3: Budapesten tavasszal is jobban büntettek mint vidéken.
2020. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én lakom, ott még sosem láttam a két ünnep között annyi tűzijátékot, mint idén. Jó látni, hogy ilyen sok a lázadó.
2020. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!