Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi esélyem van bekerülni...

Mennyi esélyem van bekerülni a bv-hez?

Figyelt kérdés

Elég rég eldöntöttem,hogy börtönőrnek állok,de azt mondják,hogy nem lenne túl jó,mert kikészül az ember.

Van aki ebben dolgozik és megosztaná velem a tapasztalatait? Pozitív és negatív dolgokat is szívesen olvasok ezzel kapcsolatban.

:)

18/L


2020. dec. 28. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha van eszed, nem mész.
2020. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen elobb kiprobalhatnad az elet mas teruleteit es ha nem tudsz ervenyesulni, akkor kell smasszernak allni. Nem olyan lelekemelo am egesz nap abban a nyomorult hangulatban lenni es letezni. Nem tul sok pozitiv energia vibral a levegoben ... eleg lehuzos hely hangulatilag.
2020. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén,hogy erdésznek vagy katonának mennék,ha nem börtönőrnek.

Okosnak okos vagyok (a tanáraim szerint) és eltudnék menni egyetemre,de én még nem érzem azt,hogy nekem most kell a diploma.

Eddig állatokkal foglalkoztam,ami tényleg baromira tetszett,csak hát nem sok munkát kapok így ezzel. :/

Másban meg nem hiszem,hogy eltudnék helyezkedni.

2020. dec. 28. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

A BV-ben jelenleg 150 nettó és kb egyedül leszel összezárva 200 rabbal, mivel hiány van.

Ezért tudott a lövöldöző is megszökni, nem is börtönőr vitte.

2020. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy faluba lakok egy csajjal aki onnét szerezte a barátját, elítélt volt a srác.


Szóval még barátod is lehet onnét.

2020. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Drága kisasszony,mint bv-s mondom neked jól gondold át.Mindig egyenruhás akartam lenni,de rájöttem hogy vannak dolgok amik jobb ha örökre álmok maradnak.Életed garantálom nem lesz,250-nel zárom jó esetben ezt a hónapot,de órák java részét elfogják játszani,ha egy napon elbaszol valamit lelépő eligazításon porig fognak alázni(bár ez inkább intézet függő). Gondold át,ha vissza pörgethetném az időt inkább megcsinálom az emelt szintű érettségit és elmegyek jogtudományira,de már 25 évesen kizsigerelt a rendszer.Mosd megmondom neked a létszámhiány miatt lesz amikor 10-12 szolgálatot mész zsinórba.10 nap azt se fogod tudni kikkel dolgoztál aznap.
2020. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! :)
2020. dec. 29. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akartam elvenni a kedved amúgy,csak ez a szomorú igazság.22 évesen kezdtem el ezt,akikkel kezdtem mára alig vagyunk.Voltam vezényelve is,van olyan intézet ahol létszámhiány miatt őrnagyok viszik a körletet meg alezredes biztosít sétát.Ha valamelyik kollégád még valami hülyeséget is kitalál rólad,(seggtelefont vagy áztatott papírt hozol be rabnak) még jól rád is szálnak,kamerákon pesten a cinemacsoport azt nézi mit rontasz el.Én jártam úgy hogy nem motoztam alaposan mert sietni kellet,pestről jött is az op-s hívás.Hibázni amúgy tilos.
2020. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kíváncsi vagy valamire írj privibe,nyugodtan kérdez.
2020. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!