Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mindenesetben elutasítják a...

Mindenesetben elutasítják a rendőrségen tett panaszokat?

Figyelt kérdés

A multkor egy héten belűl 2x voltam ugyanazon ügyben kihallgatáson a városi kapitányságon. Első kihallgatáskor is és második kihallgatáskor is rögzíttettem, hogy panaszt teszek.


Tegnap jött a Debreceni Járási Ügyészségtől egy határozat, hogy az ügyész áttanulmányozta a nyomozati anyagot és megállapította, hogy a panasz -mint alaptalan- elutasítja, a rendőrség tévedés nélkűl járt el gyanusitottkénti felelőségre vonáskor.


Lehet, hogy alaptalan, azonban van egy olyan érzésem, hogy az ügyész hazudik, mert a nyomozó előtt az ügyem kettő hatalmas aktából állt, mindkettő, majdnem szétfeszítette az aktaborítót, valamint a legutóbbi kihallgatásom is a 371.iat (alszám) volt az ügyben, rendeteg irat van.


Tekintettel arra, hogy az ügyészségeknek sok leterhelt ügyük van, elég életszerűtlennek tűnik, hogy ennyi idő alatt ilyen sok iratot átolvas, holott piti kis szabálysértési értékről van szó egy vagy több közokirattal egyidejű dolog elleni lopás vétség. Majd pont egész nap ezt olvassa.


Van egy olyan érzésem, hogy csak rávágják és odaírják, hogy slaptalan a panasz.


Ezért is sejtem, hogy aki panaszt tesz gyanúsítás ellen, mindig elutasítják szerintem, azonban tévedhetek is, ezért kérdezem, hogy minden gyanúsítás elleni panaszt elutasít az ügyészség vagy van olyan amikor nem?

Meg van ez játszva esetleg?



2020. dec. 22. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Meg van játsza. A részedről. Már évek óta Békéscsabán és Debrencebe is a rendőrségre és a bíróságra járkálsz Levike. Ilyen a való életben nincs. :)
2020. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos el szokták utasítani csak abban az esetben adnak helyt, ha vmi személyes adatban történik panasz...
2020. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*történik tévedés
2020. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyílván hogy lenne már alapos egy indokolás nélküli panasz levike.
2020. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!