Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi az a dolog, ami miatt...

Mi az a dolog, ami miatt valaki nagyon szeret rendőr lenni és úgy van vele, hogy erre büszke, ez hivatás, erre születni kellett és imádja csinálni?

Figyelt kérdés

Mi benne a jó?

Az, hogy itt a tél és majd a mínusz 10-15 fomokban is kint kell éjjel gyalogosjárőrözni vagy ha nyomozó az illető, hogy egész nap csak papírmunkázni és dobálni a papírokat ide-oda?


Rendőr is válaszolhat.


Mert azt megértem, hogy aki mozdonyvezető, és 120-szal repeszt egy vonattal felvisz egy vonatot Pestre majd jön vissza az baró munka, mert szép és még jól is keresnek.



2020. dec. 8. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
A korrupció
2020. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem.
2020. dec. 8. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Szevasz levike. Holnapután tárgyalás!
2020. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom.

De holnapután határozathozatal is lesz?

2020. dec. 8. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztmondtad okos vagy büntetőjogbol.

Igaz ez eljárásjogi kérdés.

2020. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor válaszolok. Nem lesz. Hidd el. Majd én tudom.
2020. dec. 8. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Levike! Számítottam rád ma este is!
2020. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mert szerinted mi szép a rendőri munkába, hogy itt a tél?

Ezt kérdezném.

2020. dec. 8. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Hogy tesznek is valami értelmeset az életükkel és többet adnak be a közösbe, mint amennyit kivesznek. Nem azért dolgoznak, hogy legyen kajára, hanem mert vannak elveik. Röviden olyan munkát akarnak végezni, ami ad is valamit a világnak, ami fontosabb maguknál és ezért hajlandóak az életüket is kockáztatni. Szerintem ez tiszteletre méltó és ha el tud kapni egy gyilkost/meg tudja menteni egy ember életét, akkor már megérte. Sokan irigyek, mert tudják, hogy ők úgy fognak meghalni, hogy akár meg sem születhettek volna, a világ (ezesetben a környezetük) nem lett volna más.


VAGY


Valahogy ki akarják élni a szadista hajlamaikat, fegyvert akarnak tartani, uralkodni akarnak másokon, tiszteletre vágynak, mert nem kapták meg amúgy, vagy csak egyszerűen nem vették fel őket máshova. Sajnos ez is benne van. Viszont a jelenlegi fizetésük mellett, szerintem többen vannak azok, akik hivatástudatból csinálják. Máskülönben hülyék lennének ezt csinálni ennyiért.

2020. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!