Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kap minden irat sorszámo...

Miért kap minden irat sorszámot rendőrségen?

Figyelt kérdés

Ha pl. van egy ügy, oda van irva, az ügyszám, miért kap külön sorszámot?


Pl. egy idézés a 121., ha a közbe irat nem keletkezik, az idézett kihallgatása pedig a 122. irat.


De nem csak rendőrségi, hanem ügyészségi és bírósági valamint minden hivatalos ügyben?


Nekem a tegnapelőtti kihallgatásom a 345. sorszám volt az ügyben. Meglepődtem. Vastag is a mappa.



2020. nov. 25. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Aki nem követ el ügyet annak nincsenek ügyei.
2020. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Ja, csak azt nem próbáld bemesélni nekünk Levike hogy mind az ezer ügyben alaptalanul vádolnak meg.
2020. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem. 5x tényleg bűnös voltam, elkövettem, azonban a Csabai ügyben tévesen vádoltak, alaptalanúl és a Debreceni sátorügyben pedig szintén alaptalanul tévesen gyanúsítottak meg.


Elmeséltem ügyvédúrnak, hogy miként mi volt azon a 2019-es nyári estén és, hogy ténylegesen járőr is volt kint, de nem vittek be. Namost bizonyíték csak annyi lehet, hogy a 9 tanú összevissza beszélt mindent és ez alapján következtette le a rendőrség, hogy mást nem láttak a bokornál, engem igen és biztos én lehettem, mert a pénztárcámban 480.000 ezer forint volt és a februári tanúvallomáson elismertem, hogy -igen- majd félmillió forinttal jelentem meg a rendezvényen, ahová nem a karszallaggal mentem be, hanem -a nyomozóhatóság állítása szerint- pontosabban meg nem határozható ismeretlen módon jutottam be. Közbe a kapun mentem be csak gyorsan kellett wc-zni meg ittam kávét és majd később próbáltam megvenni a karszalagot. Volt más is, aki nem azonnal vette meg.


Összességében tehát elmondható, hogy kézzel fogható bizonyíték nincs, ügyvéd is mondta, hogy mindenképp le kell a nyomozati anyagot kérni eljárás végén.


Azt mondta, hogy kétli, hogy a bíróság ezért elítélne.

2020. nov. 26. 12:21
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

Aha persze.

Mindenhova csak kávézni mész.

Milyen érdekes hogy a rablásbál is ennyi kézpénz volt nálad.

2020. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja persze Levike, ahogy a 14-es mondja, talán meg akartad hívni egy kávéra az egész várost hogy ennyi pénz volt nálad?
2020. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Meg előbb bemenni kávézni meg wczni utána jegyet venni mert sűrgős.

És te ezzel akarsz bíróságon védekezni.

Sok sikert.

2020. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ha valóban ártatlan vagy - bár ezt erősen kétlem - akkor eléggé felelőtlenség ennyi pénzzel mászkálni tömegben, csak kapja ki valaki a kezedből a pénztárcádat és máris két havi fizetéssel lesz gazdagabb.
2020. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"... kézzel fogható bizonyíték nincs..."

Ja az lehet, viszont eléggé furcsa több dolog is, mint a többi ügyedben is volt.

2020. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Amire nincs értelmes magyarázata, így inkább megtagadja a vallomást :D
2020. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#20 Nem baj, legalább meg tárgyalásra az ügy és többet kap érte :D
2020. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!