Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jogos szóltam nekik, hogy...

Jogos szóltam nekik, hogy tessék betartani a 1,5 m távolságot?

Figyelt kérdés

Az Aldiban álltam sorba, pakoltam a cuccomat a szalagra. Mögöttem két rendőr állt. Végeztem a pakolással, és puszta jóindulatból odaraktam a választót az áruim végére. Ezt ők biztos annak vették, hogy pakolhatják a cuccaikat, és elkezdték rakni a szalagra a dolgokat. Igen ám, de így közelebb kellett hogy jöjjenek, és nem volt meg a 1,5 m távolság köztünk, és szóltam nekik, hogy be kéne tartani a távolságot, vagy már nincs vírus?? És akkor gúnyosan mondták, hogy “Bocsánat..“, és hátrébb léptek. De nem volt igazam?? Nehogy még nekik álljon feljebb, mert nem tartják be a szabályt, még jó hogy szólok. Akkor ne gúnyolódjon nekem... igazam volt?

L/25


2020. okt. 18. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Papírforma szerint biztosan igazad volt, attól még másfél méteres köz a napi gyakorlatban sehol nem fog menni.

Én meg pont ma találkoztam az Aldiban a ló túlsó oldalára átesett némberrel, aki felpakolt a szalagra és megállt a szalag végénél, és az istennek se akart előbbre menni, hogy mi is pakolhassunk, hiába volt még a pénztárig 3-4 méter, aztán meg mártírkodott.

Ezeken túl kell lépni, ne rágd a kefét.

2020. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Itt a kutyaszaratós lány! Most a kutyád nem volt veled?
2020. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Boltba minek vinném magammal?
2020. okt. 18. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Szegényke, túlélted? Borzasztó hogy mit művelnek ezek az emberek!
2020. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ásd el magad kérdező. Fagyid most nem olvadt el ?
2020. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jelentettem a jérdést mert levikével egyben egy provokatív troll vagy ezen az oldalon. Nagyrészt kitalált történetekkel oróbálod hergelni a népet mert jogosan annó megállított a rendőr. Elég éretlen hozzáállás ez 25 évesen de én nem csodálkozok már semmin.

Azelott azért akartad feljelenteni mert bántotta a kis szemecskéd a kéklámpa, aztán kiakartad fizettetni az elolvadt fagyid, aztán odasz.rattad a kutyád cserébe a rendőrség elé, de ezt csak azután hogy sérelmezted hogy ott mertek cigizni ahol te parkoltál.

Mindenki döntse el innentől milyen komoly hölggyel állunk szemben.

2020. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miről beszéltek, de ne szemeteljétek tele a kérdésem értelmetlen dolgokkal. Aki normálisan válaszolt, annak meg köszönöm!
2020. okt. 18. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Jogosan, hiszen most ez a szabály, vonatkozik a rendőrökre is.
2020. okt. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!