Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki lehet hívni a rendőrt ha a...

Ki lehet hívni a rendőrt ha a párom késsel fenyeget részegen?

Figyelt kérdés

Be van nagyon rúgva, és kés van a zsebébe amit munkába hord magával enni. Hiába mondom hogy menjel el itthonról fejezze be, nem megy, nevet rajtam, azt mondja ha elalszok a torkomhoz teszi. Meg ököllel fenyeget hogy takarodjak.

Nem normális annyit kértem feküdjön már le aludni, mert az egész bérház azt hallgatja ahogy ordítozva tombol. Nem merek elaludni, nem tudok hova elmenni itthonról.

Rendőrrel nem tudom innen kitetetni? Albérletben élünk közös néven van a lakás ha ez számít.

Félek tőle. Próbáltam felvenni amiket mond, de amint kihoztam a telefont befejezte a fenyegetést, és utána bejöttem a szobába de kint dorbézol a konyhába továbbra is. Probaltam szépen beszélni vele, de csak ordít velem hogy én vagyok a legutolsó... Is.

Egyébként van egy enyhe skizofréniája...


2020. okt. 10. 04:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
már régen segítséget kellett volna hívni, nem ide írni.
2020. okt. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
88%
Megoldódott?
2020. okt. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha engem fenyegetne a skizofrén barátom késsel hajnali fél ötkor, nekem is az lenne az első gondolatom, hogy kiírjak róla egy kérdést itt.

Na kotródj aludni, béna kis troll.

2020. okt. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Még szerencse, hogy nem sztereotípia, hogy a nők a bunkó állatokra buknak.
2020. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem kamu, akkor szörnyen buta vagy. Mi lesz a következő kérdés? "Ki lehet hívni a tűzoltót, ha ég a ház?" És ott ülsz majd a lángokban, amíg nem érkezik válasz?

Jelentgess, meg írkálj privát üzenetet, ha attól megnyugszik a kis lelked...

2020. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom kamu-e vagy sem de válaszolok ha már feltetted a kérdést.

A helyzet ami leírtál elég veszélyes szituáció hívd őket ki nyugodtan azért vannak.

2020. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 qkker1 ***** válasza:
52%
Persze, tok életszerű, hogy valakit késsel fenyegetnek, de hagyják írogatni a GyK-ra! Mindezt hajnali fél ötkor!
2020. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem csinálna a rendőr semmit, ha nincs nyom és bizonyíték


A helyedben a házban elhíresztelném, hogy mit csinál és, ha bajod esik tudják kit kell keresni.

2020. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tavaly megvert, kijöttek a rendőrök, kihívtam őket..

Olyan szinten eljátszotta a józan embert, az állam leesett, és mindent letagadott... A rendőrök engem néztek hülyének kb, hiába mutattam hogy csomókba hullik a hajam, utána mikor elmentek, még azért is kaptam...

Azért kérdeztem, mert én már nem tudom hogy ennyi miatt kijönnek e. Ugyanúgy letagadta volna.

Elaludt a konyhába, másnap semmire nem emlékezett..

Én viszont egy percet sem aludtam...

Azért nem válaszoltam eddig mert töröltem a kérdéseim közül ezt az első paraszt válaszoló miatt aki belém állt hogy kamu a kérdés.

Mint mondtam, kinn volt a konyhába én meg a hálóban, és elkezdtem keresni a neten a tavaly történtek után hogy egyáltalán van e értelme hívni őket.

Igen itt kérdeztem meg ez olyan különös dolog??? Más nem csinál ilyet??

Nem, nem kamu de itt már egyébként sem lehet mást látni minthogy kötekednek a kérdezőkkel hogy hazudnak...

2020. okt. 15. 21:57
 10/11 A kérdező kommentje:

Emiatt tettem fel a nyomorult kérdést, mert én mondok A t ő meg mond B, de fizikailag nem bántott akkor mit tesznek semmit.

Mert ugye amíg vér nem folyik..

2020. okt. 15. 22:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!