Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem köszönnek nekem a...

Miért nem köszönnek nekem a nyomozók?

Figyelt kérdés

Tegnap a G4 fittness sportcsarnokába fociztak este fél 8-kor, fél 9-kor játszottak és mentem a lelátóhoz nézőként. Mind a két csapat rendőrségi foci volt, mert szokott ott focizni a posta, a laptop szalon, több csapat és tegnap.a rendőrség focizott, mármint rendőrök, nyomozók és néztek is engem. Láttam rajtuk, hogy azért néznek, mert ismernek. Hogy miért nem részletezem.


Vajon miért nem köszöntek?


Vagy azt nézik, hogy nehogy lába keljen a pénzüknek vagy az értékeiknek?



2020. szept. 9. 13:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#8


Nem Békéscsabáról kell menni Debrecenbe, hanem én ITT Debrecenben lakok, vagyok.


Békéscsaba az más.

2020. szept. 9. 18:10
 12/22 A kérdező kommentje:

Röviden tömören.

Azért ismernek, mert párszor voltam tanúkihallgatáson a városi rendőrségen.


Én bólintottam is, hogy jó estét, csak néztek, de egyik sem köszönt.


A lelátón viszont volt még néhány ember, nekik köszöntem ők köszöntek.


Nem tudom, hogy miért vagytok ki a #4-re, semmi rosszat nem írt, csak írta, hogy megismer, meg kérdéseket szoktam feltenni, de lehet volt egy trágár komment, az volt a 4-es és törölték.

Én még csak most vagyok itt a kérdés feltevése óta.

2020. szept. 9. 18:14
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ismernek, mert párszor voltam tanúkihallgatáson a városi rendőrségen."


Párszor. :D Szerintem 3-4 év alatt a tanúkihallgatásos kérdések 50%-a a tiéd, ha nem több. Az a pár inkább pár tucat vagy inkább jó pár nagytucat.

2020. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Anonim oldalon nem követhető el rágalmazás Levike.
2020. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Közérdek, hogy egy országot végiglopó tolvaj rács mögé kerüljön.

Rágalmazás tényállásba illeszkedő cselekmény valós becsület csorbítására alkalmas tény híresztelése, de nem büntethető, ha a becsület csorbítására alkalmas tény valós és közérdek vagy bárkinek a jogos érdeke indokolja a valóság bizonyítását.

Azaz aki ezt teszi, az rágalmazás vétség elkövetésében nem bűnős.


Btk.

A valóság bizonyítása

229. § (1) A 226-228. §-ban meghatározott bűncselekmény miatt nem büntethető az elkövető, ha a becsület csorbítására alkalmas tény valónak bizonyul.

(2) A valóság bizonyításának akkor van helye, ha a tény állítását, híresztelését, illetve az arra közvetlenül utaló kifejezés használatát a közérdek vagy bárkinek a jogos érdeke indokolta.

(Btk. 226. § a rágalmazás)

2020. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy nem lehet anonim oldalon rágalmazni, utánanéztem, tényleg igaz.


Viszont törölték a választ, mert valamilyen szabályzatba ütközik.

Jól gondoltam.


Anonim oldalon sem szabad olyat tenni, hogy valakiről bűnözői dolgokat írkálunk...

2020. szept. 10. 13:38
 17/22 anonim ***** válasza:

Gondolom a választ a moderátorok figyelmébe ajánlottad. Ők meg azért törölték, mert nincs értelme vizsgálgatni, hogy az érintett kérte-e, ugyanis a hozzászólásomat követő hozzászólásodból egyértelmű volt, hogy ezt te érezted rágalmazásnak.


2011. évi CXII. törvény

az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról


AZ ÉRINTETT JOGAI *

7. * Az érintettet megillető jogosultságok

...

e) kérelmére, valamint az e fejezetben meghatározott további esetekben személyes adatait az adatkezelő törölje (a továbbiakban: törléshez való jog).


Bővebben felejtés jogáról:

[link]

2020. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A nyomozók focizni mentek a szabad idejükben és NEM azért, hogy neked köszöngessenek, Levike!
2020. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is mit zaklatod te a rendőröket Levike?
2020. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

17!


Te nem akarod beismerni, hogy azért törölték, mert egy embert lehordtál mindenféle bűnözőnek, hanem elmész más irányba, hogy tudasd, hogy a te válaszaid mindig törvényes, és a te válaszoddal biztos egyetértettek a moderátorok, csak nem akarják vizsgálgatni. Pedig megvizsgálták és azért törölték, mert szabálzatba ütközik. Azt érzed, hogy te hibátlan vagy.

Játszod a "jogászkodósat", változott azóta már a törvény mióta te benne dolgoztál.

2020. szept. 11. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!