Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendorok latjak valahol ha...

A rendorok latjak valahol ha elkovettem valamit?

Figyelt kérdés
A nyaron voltunk kint baratokkal ejszaka 11 korul a Feneketlen tonal, iszogattunk (mertekkel), egyaltalan nem voltunk hangosak csak beszelgettunk. Igazoltattak minket majd szoltak hogy kozteruleten ugye nem szabad amivel tisztaban voltunk es maradhatunk de ha hangosak vagyunk visszajonnek stb stb. Ha kozteruleten ittam es ez ugye szabaly sertes azt hiszem, akkor beirtak a rendszerbe hogy ez tortent es ha legkozelebb csinalok valamit akkor latjak es lesz valami kovetkezmenye vagy ha legkozelebb kozteruleten iszok?

2020. szept. 1. 17:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt írtam, mint a 9es és én mégis le lettem pontozva...
2020. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

H.On: Ha bármikor a jövőben szabálytalankodsz (mondjuk átmész a piroson éjjel egykor egy vidéki mellékutcán), azt a kibercsoport drónokkal, és szatelitekkel lenyomozza, és már ott is vagy a dossziéddal az asztal előtt, mint Neo. Neked is összeragasztják a szád.

Hülyeség OFF: ne legyél hülye! Senkit nem érdekel 5 perc múlva, hogy ittál a parkban. Figyelmeztettek, hátha nem tudod, hogy nem szabad. Ejnye-bejnye.

2020. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!