Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltatok már rendőrségen...

Voltatok már rendőrségen kihallgatáson?

Figyelt kérdés

Milyen pozícióban, gyanusított, tanú vagy sértett/tanú és mennyi idő volt a kihallgatás. Nekem a max idő 3 és fél óra, de 13 oldalas jegyzőkönyv (tanú).


Csak érdekel.



2020. júl. 28. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanúsítottként, az körülbelül két három óra volt, utána rabosítás még egy jó fél óra, de aztán jöttek a szembesítések egy másik alkalommal, az összesen másfél nap volt!!! Volt két sértett, meg legalább 6 tanú...
2020. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. És szépen beszélt a nyomozó utolsó?
2020. júl. 28. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem utolsó voltam, hanem az első!!😂😂

Nem, egyáltalán nem beszélt szépen a nyomozó úr, egyedül tán már én sem!

2020. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
... egy idő után már én sem!
2020. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 te nem Face Papi vagy? Xdd
2020. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi a bajod a #4-essel utolsó?
2020. júl. 28. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi, csak minap lattam Face Papi videojat, ahol arrol beszel, hogy ilyen bunko volt a nyomozo vele stb stb
2020. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5# nem az vagyok 😁

Egyébként utána fél év múlva bíróság el is ítélt garázdaság miatt, egy év próbára bocsátás kaptam , tehát büntetés kiszabását mellőzték... Hozzáteszem abszolút nem követtem el azokat és olyan dolgokat, amiket úgymond "rámbizonyítottak"

Sajnos az ügyészség és az egyik úgynevezett "sértett" között volt némi összefonódás ( haverság), tehát borítékolható volt, hogy felmenteni nem fognak. Hiába fogadtam ügyvédet annak idején, 180 000 Ft omba került, pedig már 10 éve volt.

2020. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!