Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök, ez nem ciki nektek?

Rendőrök, ez nem ciki nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 27. 16:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
72%
Mikor lesz már iskola?
2020. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

Úgy látom, hogy a te világodban ha valaki nem szégyelli magát mások hülyesége miatt akkor nyilván büszke rá.


Nyugodtan röhögj rajtunk ha ettől jobban érzed magad, bár a tapasztalatom az, hogy ilyen dolog miatt csak az alapvetően ostoba emberek lenézni másokat.


És ahogy mondtam, tedd oda minden kommented végére, hogy XD mert akkor tudjuk, hogy még viccesnek is gondolod magad.

2020. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
Én meg rajtad röhögök...Haladó Szellemiségű Huszonegyedik Századi Ifjú
2020. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%
Hagyjátok a kérdezőt! Szellemi fogyatékosokat nem illik csesztetni azért, mert a mentális képességeik nem érik el egy barackfáét.
2020. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondja ezt egy “XD”-zős, írástudatlan, analfabéta gyerek. Komolyan?!

Nem is értem a kérdést. Utcán keresztülnéznék rajtad annyira semmi vagy.

2020. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kérdező szerintem biztos nem kínos valakinek más a kollégája butasága mert semmi közük hozzá, bár abban biztos vagyok hogy a szüleidnek gyakran eszébe jut a "vajon hol rontottuk el" mondat.
2020. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Az SS katonák se szégyellték egymást, hogy maradjunk a fotón látható, villanyszerelők részéről kitett szülinapi üdvözlésnél.
2020. júl. 28. 07:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!