Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozók mennyi idejente...

A nyomozók mennyi idejente számolnak be a munkájukkal a feletteseinek?

Figyelt kérdés

Pl. ha egy nyomozónak van 25 ügye, abban végez kihallgatásokat, adatgyüjtéseket, különböző nyomozati cselekményeket, akkor azokat mennyi idő múlva mutatja meg az alosztályvezetőnek? Napok, hetek vagy hónapok múlva?


Csak, mert nincs határidőhöz kötve a nyomozás.


Csak azért kérdezem, mert most ma is voltam tanúkihallgatáson a rendőrségen és kérdeztem, ebben az ügybe kell még jönni vagy nem és azt mondta, hogy nem tudja, majd a tanúkihallgatási jegyzőkönyvvel el kell számolni a felettesnek, őt pedig az ügyészség irányítja. Kaptam egy példányt illetékbélyeg ellenében.


De vajon mennyi nap vagy hét mulva mutatják meg a nyomozók a feletteseiknek azt, ha volt egy tanúkihallgatás?



2020. júl. 20. 15:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Még tréfásan úgy hívott a vizsgáló, hogy Dr. és a nevem, de csak viccből.

Mert értek a büntetőjoghoz. Ezért is felkeltette az érdeklődésem a téma.

2020. júl. 20. 17:22
 12/14 anonim ***** válasza:
A kérdéseidből nem az árulkodik, hogy értessz a büntetőjoghoz, esetleg csak tapasztaltad, mert bünöző vagy. De a tapasztalás != értés. ;). Ilyen erővel ha volt egy vakbél műtétetm még nem vagyok sebész. :)
2020. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idejente :D Bakker, szólok az MTA-nak, hogy update-elni kéne már a matyar hejesírázs szapájait :D


(Alternatív megoldások: milyen időközönként / milyen gyakorisággal, stb.)

2020. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Aha,jelent folyamatosan, illetve mivel az uj Be. szerint az ugyesz nyomoz , tehat utasitasokat ad, milyen szempontot vizsgaljon stb. igy az ugyeszsegnek is.
2020. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!