Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet az, hogy hadnagykén...

Hogy lehet az, hogy hadnagyként alosztályvezető legyen valaki huszonévesen?

Figyelt kérdés

Ahol kakok, a városi kapitányság bűnügyi osztályon volt egy 26-27 év körüli srác, rendőr hadnagy nyomozó tiszt. Csak sima nyomozó volt és az egyik közeli kisváros rendőr őrsén most a bűnügyi osztály alosztályvezetője.


Hogy lehet valaki ilyen fiatalon hadnagyként alosztályvezető?


Alosztályvezető vagy osztályvezetőnek tudtommal idősebb rendőrök szoktak bekerűlni és nam hadnagy, hanem őrnagy, alezredes, ezredes rendfokozattal.



2020. júl. 18. 13:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*lakok*
2020. júl. 18. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
emberhiány miatt: még mindig jobb egy fiatalka, mint a semmi
2020. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, de érti vajon a dolgát?

Akik hadnagyok, néhány éve kerültek ki az nke rtk egyetemről, azt hallottam sokan éretlenek, hogy igaz-e nem tudom, csak mondták.

2020. júl. 18. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
na, ha nem tudod, akkor mi a baj azzal, hogy egy fiatal ül ott a székben? jobb lenne, ha senki se ülne ott? még ha nem is érti a dolgát annyira, akkor is jobban érti, mint az a senki, akit helyette odaültethetnének
2020. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
És az hogy lehet levike hogy jogi egyetemre való vagy, elvileg végzed is, mégis egy gyárban nyomod?
2020. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!