Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből bajom, hogy...

Lehet ebből bajom, hogy letettem a telefont szó nélkűl?

Figyelt kérdés

Az előbb, nem régen hívtam volna telefonon a rendőrségen egy nyomozót és nem ő vette fel. Megismertem a hangját.


Amikor februárba voltam ott, akkor az adott nyomozón kívűl valószínűleg még dolgozhat valaki az irodába, mert volt még plusz egy szék, asztal, számítógép.


Már egyszer hívtsm volna a multkorába a nyomozót, hogy a beadványomat meg kapta -e. A nyomozónak már ismerem a hangját és a multkor egy idegen hang erőteljes hangerővel vette fel, hogy - tessék-, be se mutatkozott, hanem kérdeztem, hogy xy úr dolgozik-e, azt mondta majd jön egy óra mulva, elment, kérdezte ki keresi, én nem vaszoltam, csak azt, hogy majd hívom. Később el is értem. Most megint küldtem neki valamit, ezúttal a bérpapírom másolatát küldtem el tegnap és ma felhívtam vagyis fel hívtam volna a nyomozót és megint az a goromba hangú valaki vette fel, én pedig letettem.


Majd holnap felhívom, hátha elérem a nyomozót.


Azért, hogy ma nem szóltam bele és letettem a telefont a magyarul a rendőrségre, nem fogját szórakozásként hinni és nem lesz belőle bajom?


Csak nem akartam, hogy feleslegesen menjen a pénzem a telefonról, hogy más vette fel és én az ügyben eljáró nyomozóval szeretnék beszélni csak.



2020. júl. 15. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
*fogják*
2020. júl. 15. 16:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle bajod, csak bunkónak néznek. Legközelebb mondj bár annyit hogy elnézést, mielőtt leteszed. De meg is kérdezheted mikor hívjad, azzal megspórolsz magadnak pár fölösleges telefonálást.
2020. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Csak azért kérdezem, mert a rendőrség telefonszáma nem játék, nehogy szórakozásnak higyjék és még ügy legyen belőle.

2020. júl. 15. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit hittél, nyomozás indul és kimegy hozzád a kommandó?
2020. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szabálysértési kategóriát képzeltem el esetleg.
2020. júl. 15. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!