Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki bejelentést tesz...

Ha valaki bejelentést tesz zaklatásért a rendőrségen,akkor hány nap múlva keresik azt,aki a "zaklató"?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 00:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez engem is érdekelt mindig, hogy egyáltalán hogyan fognak neki egy ilyen nyomozáshoz? X személy állít valamit Y személyről. Gondolom tesznek fel kérdéseket az "elkövetőnek", amire nem is kötelező neki ügyvéd nélkül válaszolnia, legalábbis én nem tenném.. Az is nagy kérdés, egyáltalán hogyan lehet bizonyítani egy ilyen esetet, persze nyilván azért vannak a nyomozók, hogy ezt tudják, de fel se fogom mi alapján indulnak el egyáltalán egy ilyen ügyben. Nyilván mindkét felet kihallgatják ilyenkor, de ha végül ejtik a vádat ellene, ő is simán vissza jelenthet.
2020. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Téged jelentettek fel, vagy te tettél feljetentést? Engem is nagyon érdekelne, hogy mennyi idő kell egy ilyenhez,sajnos aktuális a téma
2020. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az enyém vaklárma volt.
2020. júl. 15. 16:08
 14/16 anonim válasza:
62%

Örülök neki! :)

Remélem az enyém is az lesz... Sajnos én fenyegettem meg egy srácot neten, de egyáltalán nem volt komoly szándékom, csak picit csúnyán fogalmaztam. Megbántam nagyon, de ez úgysem számít, ő azt mondta feljelentett. Már eltelt 1 hét, félek a dologtól nagyon, mert világ életemben egy rendes embernek tartottam magam, felelősségteljes melóhelyem van stb... Nem hiányzik egy ilyen ügy nekem húszonévesen.

2020. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Először is feljelentést lehet tenni, nem bejelentést,. A feljelentés meg önmagában nem sokat jelent. Bárkit fel lehet jelenteni, de az esetek nagy részében megszüntetik az eljárást bizonyítékok hiányában.
2020. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen vaklárma kérdező? Te most fiú vagy lány vagy? Nem te írtál rám privátot sexyvirgin nicknéven? Ebből úgy gondolom te a csaj vagy.xddd
2020. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!